Nejprodávanější audioknihy na CD v roce 2019 - hudba

O Mourince a Lojzíkovi (2CD) -10%
Veselé pohádky, které vždy skončí dobře, jak to v pohádkách pro děti má být, doplňuje 20 písniček originální písničkářky a autorky, k jejichž nahrání si přizvala Domažlickou dudáckou muziku a Cimbálovou muziku Stanislava Gabriela.
hudba

O Mourince a Lojzíkovi (2CD)

299 Kč
269 Kč
Nebojte se klasiky! Don Giovanni, Jakobín, Její Pastorkyňa, Porky & Bess - komplet -10%
Víte, proč známý svůdník Don Giovanni zabil sevillského komtura, který ho přišel později ze záhrobí potrestat za jeho hříchy? Znáte strašné tajemství, které v sobě ukrývá vdova Kostelnička z opery Její pastorkyňa?
hudba

Nebojte se klasiky! Don Giovanni, Jakobín, Její Pastorkyňa, Porky & Bess - komplet

799 Kč
719 Kč
Nebojte se klasiky! 24 George Gershwin: Porgy a Bess -10%
Příběh starého mrzáka Porgyho a krásné Bess poznáte díky dramatizaci Jana Jiráně podle libreta Iry Gershwina a DuBose Heywarda. Zazní v podání známých českých herců s ukázkami hudebních pasáží jednoho z nejslavnějších děl světové operní literatury.
hudba

Nebojte se klasiky! 24 George Gershwin: Porgy a Bess

229 Kč
206 Kč
Nebojte se klasiky! 21 Don Giovanni -10%
Víte, proč známý svůdník Don Giovanni zabil sevillského komtura, který ho přišel později ze záhrobí potrestat za jeho hříchy? A co je vlastně obsahem velmi zvláštního zápisníku, jehož majitelem je Giovanniho sluha Leporello?
hudba

Nebojte se klasiky! 21 Don Giovanni

229 Kč
206 Kč
Nebojte se klasiky! 22 Její pastorkyňa -10%
Víte, koho z mlynářských bratrů Buryjů miluje na počátku příběhu půvabná vesnická dívka Jenůfa a kterého si nakonec vezme za manžela? A znáte strašné tajemství, které v sobě ukrývá Jenůfina pěstounka, vdova Kostelnička?
hudba

Nebojte se klasiky! 22 Její pastorkyňa

229 Kč
206 Kč
Nebojte se klasiky! 17 Smyčcové nástroje aneb Koňská oháňka tisíckrát jinak -10%
Smýkáním koňského ocasu po kočičích střevech, tak vzniká líbezný tón houslí! (A ochranáři zvířat úpí) A taky na výrobu smyčcových nástrojů potřebujete slona, mamuta, mušli, hada, ještěrku a dokonce žraloka!
hudba

Nebojte se klasiky! 17 Smyčcové nástroje aneb Koňská oháňka tisíckrát jinak

199 Kč
179 Kč
Nebojte se klasiky! 17-20 KOMPLET Nástrojové skupiny -21%
Nový komplet populární edice, která uvádí do světa klasické hudby trochu neklasicky, ale o to zajímavěji. Smyčcové nástroje aneb Koňská oháňka tisíckrát jinak, Žesťové nástroje aneb Jak troubí potrubí, Dřevěné dechové nástroje...
hudba

Nebojte se klasiky! 17-20 KOMPLET Nástrojové skupiny

799 Kč
629 Kč
Nebojte se klasiky - Lazebník sevillský -10%
Slavný operní příběh v dramatizaci Jana Jiráně podle původního libreta s ukázkami nejslavnějších hudebních pasáží v podání největších českých operních pěvců!
hudba

Nebojte se klasiky - Lazebník sevillský

229 Kč
206 Kč
Samota není osamění -10%
Básně a myšlenky z Bible, od Františka Saleského, dalajlamy, Boženy Němcové, Mistra Jana Husa a Richarda Pachmana v podání legendární moderátorky Kamily Moučkové s hudbou skladatele a zpěváka Richarda Pachmana na CD prvním a 24 fejetonů Kamily Moučkové.
hudba

Samota není osamění

279 Kč
251 Kč