Nejprodávanější tituly v roce 2019 - Liberecký kraj

Tajemné stezky - Kouzelným pomezím Lužických hor -10%
Buďte vítáni na procházce Kouzelným pomezím Lužických hor, nádherným přírodním koutem ohraničeným Jěštědským hřbetem na východě, Žitavskými horami na severu, malebnou říčkou Ploučnicí na jihu a rozervanými skalami Českosaského Švýcarska na západě.
Liberecký kraj

Tajemné stezky - Kouzelným pomezím Lužických hor

299 Kč
269 Kč
Báje a pověsti z Čech a Moravy - Liberecko
Tento svazek bájí je věnován Liberecku, a tedy i řadě příběhů o rozhodně nejznámější postavě našich novodobých bájí – Krakonošovi (Rýbrcoulovi), jehož figura doznala v průběhu času různých proměn.
Liberecký kraj

Báje a pověsti z Čech a Moravy - Liberecko

50 Kč
Hovořit je vždycky o čem. Vyprávěnky z Podkrkonoší III. -10%
Knížka je třetím souborem vyprávěnek zachycených při výzkumu nářečí v Podkrkonoší v letech 2010–2016, tentokrát především na Železnobrodsku a Semilsku, jen několik málo jich pochází z Vysocka a Jilemnicka.
Liberecký kraj

Hovořit je vždycky o čem. Vyprávěnky z Podkrkonoší III.

289 Kč
260 Kč
Jilemnice -10%
Kniha je fotografickou procházkou po historickém městě Jilemnici, přes dvě stovky fotografií doplňuje zasvěcený text ředitele Krkonošského muzea v Jilemnici Jana Luštince. Texty jsou u foto uvedeny též v anglickém překladu.
Liberecký kraj

Jilemnice

350 Kč
315 Kč
Malý špalíček výletů - Liberecký kraj -10%
V edici Malých špalíčků výletů, navazujících na „velké“ Špalíčky, vychází další svazek (dosud vyšly Královéhradecký a Liberecký kraj). Publikace obsahuje 52 tipů (na každý víkend jeden), věnovaných nejatraktivnějším cílům.
Liberecký kraj

Malý špalíček výletů - Liberecký kraj

299 Kč
269 Kč
Památky Mimoně -10%
Velmi poutavý text s mnoha dosud nepublikovanými informacemi o jednotlivých, v řadě případů již neexistujících památkách tohoto města na severu Čech, je doplněn velkým množstvím starých i současných fotografií.
Liberecký kraj

Památky Mimoně

520 Kč
468 Kč
Příběh Martinovy boudy -10%
Autor Topi Pigula nás seznamuje s historií i současností Martinovy boudy, která si prošla nesčetnými peripetiemi souvisejícími s životem krkonošských horalů, hoteliérů, turistů i botaniků.
Liberecký kraj

Příběh Martinovy boudy

360 Kč
324 Kč
Neznámé Čechy 6.díl -10%

Šestý díl Neznámých Čech je věnován východním Čechám, tedy krajině Hradecka, Pardubicka, Chrudimska, Jizerských hor, Železných hor a Vysočiny.

Liberecký kraj

Neznámé Čechy 6.díl

349 Kč
314 Kč
Pod Ještědem -73%
Katalog k výstavě s názvem Pod Ještědem si klade za cíl představit aktuální výtvarné dění v oblasti na dohled symbolu severních Čech - Ještědu. Regiony Liberecka, Jablonecka a Turnovska, v nichž je stále živá tradice sklářského designu.
Liberecký kraj

Pod Ještědem

120 Kč
32 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 24 položek
<< < 1 2 3 > >>