Nejprodávanější knihy v roce 2019 - Liberecký kraj

Krkonoše. Karkonosze. Riesengebirge. -10%
Soubor zahrnuje lokality od západního cípu Krkonoš počínaje Harrachovem a Novým Světem, až po Žacléř a Trutnov na východě, českou i slezskou stranu Krkonoš, včetně Broumovského výběžku s Adršpachem a Teplickými skalami až po kladskou Hejšovinu.
Liberecký kraj

Krkonoše. Karkonosze. Riesengebirge.

498 Kč
448 Kč
Jizerský rok -10%
Autor nachází v proměnách ročních dob, nezvykle rozdělených do sedmi kapitol, neopakovatelné kouzlo hor a vzácnou příležitost zastavit se a naslouchat poselství přírody.
Liberecký kraj

Jizerský rok

290 Kč
261 Kč
Krajinou Jizerských hor -10%
(1x)
Nechte se provést Krajinou Jizerských hor – kouskem země s nádhernou přírodou, bohatou historií, krajem pověstí, legend i reálných příběhů místních lidí a lidiček …
Liberecký kraj

Krajinou Jizerských hor

299 Kč
269 Kč
Český ráj -10%
Další průvodce z edice Česko všemi smysly, navazující na úspěšné svazky Krkonoše a Šumava. Již tradičně v něm nalezenete vše, co ke svým výletům potřebujete – čtivý popis míst se věnuje přírodě i památkám, nechybí ani různé místní pověsti a báje. Por
Liberecký kraj

Český ráj

149 Kč
134 Kč
Encyklopedie českých vesnic V. – Liberecký kraj -15%
Již pátý díl projektu je věnován oblasti severních Čech v rozsahu dnešního Libereckého kraje. Přestože Liberecko patří mezi nejmenší kraje v ČR, představuje bohatou pokladnici lidového stavitelství.
Liberecký kraj

Encyklopedie českých vesnic V. – Liberecký kraj

890 Kč
757 Kč
Liberec -10%
Tento turistický průvodce je první knihou svého druhu, která v takovéto podobě v Liberci vyšla. Ideově vychází z velmi podrobných průvodců předválečných německých autorů, systematicky je však řazena po vzoru nejmodernějších zahraničních publikací.
Liberecký kraj

Liberec

318 Kč
286 Kč
Ještěd a Podještědí -10%
Průvodce Ještědským hřebenem a jeho okolí, historií, městy a městečky, uličkami, cestami, výlety, cyklovýlety atd. Turistický průvodce vás zavede lesy, háji, cestami Kryštofova údolí ke Sloním kamenům a zpátky kolem Ovčí hory až na stráně a stránky.
Liberecký kraj

Ještěd a Podještědí

287 Kč
258 Kč
Liberec -10%
Kniha Dějiny Liberce představuje severočeské město, které se od 16. století, kdy získalo městský znak a začali v něm působit první soukeníci, zvolna rozvíjelo jako město poddanské.
Liberecký kraj

Liberec

599 Kč
539 Kč
Hospodářské a sociální postavení sklářských dělníků na Jablonecku -10%
Tato kniha mapuje situaci v jabloneckém sklářském průmyslu v letech 1918 až 1938, kdy mělo tato odvětví svoje výrazná specifika.
Liberecký kraj

Hospodářské a sociální postavení sklářských dělníků na Jablonecku

125 Kč
113 Kč
Postindustriál -10%
Kniha o průmyslovém dědictví Liberecka, Jablonecka, Frýdlantska, Hrádecka a Jizerských hor přináší malý vhled do souboru regionálního průmyslového dědictví s přesahy do sousedních států.
Liberecký kraj

Postindustriál

480 Kč
432 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 23 položek
1 2 3 > >>