Nejprodávanější tituly v roce 2019 - pedagogika, didaktika

Třídní klima a školní klima
Publikace shrnuje odborné poznatky o klimatu třídy a školy v praktickém kontextu tak, aby byla zřejmá souvislost jednotlivých faktorů klimatu, a doplňuje je řadou příkladů z praxe.
pedagogika, didaktika

Třídní klima a školní klima

339 Kč
Krok za krokem první třídou -7%
První třída.Magické slůvko "poprvé" provází prvňáčky celým rokem. Poprvé si sami přečtou knížku, poprvé se sami podepíší, poprvé vyřeší slovní úlohu, poprvé dostanou vysvědčení... To vše s nimi prožívají i jejich učitelé.
pedagogika, didaktika

Krok za krokem první třídou

219 Kč
204 Kč
Co je nového ve vzdělávání -10%
(1x)
Zapomeňte na tu poslední i všechny příští nepovedené reformy školství. Co může za problémy, které dnes pozorujeme ve vzdělávacím systému?
pedagogika, didaktika

Co je nového ve vzdělávání

240 Kč
216 Kč
Mindfulness u dětí a dospívajících -10%
Komplexní, praktická příručka nabízí dětem různého věku možnosti, jak se stát stabilnějšími, sebevědomějšími a úspěšnějšími. Obsahuje přes sto padesát technik, aktivit, her a meditací, které pomáhají zlepšit soustředění, náladu, lépe ovládat emoce...
pedagogika, didaktika

Mindfulness u dětí a dospívajících

439 Kč
395 Kč
Přehled pedagogiky -10%
Mezinárodně uznávaný autor shromáždil v přehledné práci informace o současném stavu a trendech v pedagogických vědách; jejich klíčových poznatcích i otevřených otázkách. Velká pozornost je věnována výzkumným metodám a informačním pramenům.
pedagogika, didaktika

Přehled pedagogiky

349 Kč
314 Kč
Dítě v úctě přijmout... -10%
(2x)
Waldorfská pedagogika je specifický směr ve vzdělávání, vycházející z učení rakouského filozofa Rudolfa Steinera (1861-1925).
pedagogika, didaktika

Dítě v úctě přijmout...

195 Kč
176 Kč
Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí -10%
Každý rok jsou publikovány tisíce výzkumných zpráv týkajících se výuky a vzdělávání, z nichž některé se vzájemně vyvrací.
pedagogika, didaktika

Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí

299 Kč
269 Kč
Když se řekne Rozcvička -10%
Kniha nabízí nové náměty pro vedení pohybových aktivit – metodický zásobník cviků pro nácvik a rozvoj pohybových dovedností, zásobník pohybových her a pohádkových cvičení.
pedagogika, didaktika

Když se řekne Rozcvička

199 Kč
179 Kč
Není hláska jako hláska -10%
Pracovní sešit je určen předškolním dětem, které mají problémy se sluchovou diferenciací. Jejich řeč je hůře srozumitelná pro mnohočetnou dyslalii neboli patlavost. Tyto děti mluví často rychle, bez sluchové kontroly, nedokážou opravit svůj vlastní n
pedagogika, didaktika

Není hláska jako hláska

165 Kč
149 Kč
Pedagogika pro učitele -7%
Základní učební text je nepostradatelný pro všechny studenty pedagogických oborů na pedagogických, filozofických, přírodovědeckých fakultách a na ČVUT v jejich praktické vzdělávací činnosti s důrazem na současné pedagogické ideje, trendy i vědění.
pedagogika, didaktika

Pedagogika pro učitele

429 Kč
399 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 222 položek
<< < 1 2 3 4 .. 23 > >>