Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - pedagogika, didaktika

Máma není služka, máma je dáma -20%
(4x)
Knížka krátkých fejetonů o výchově a o tom, jak to vlastně udělat, aby doma bylo dobře. Marek Herman zkoumá svět malých dětí, porovnává ho s pohledem nás dospělých a hledá základní kameny, na kterých lze postavit rodinnou pohodu.
pedagogika, didaktika

Máma není služka, máma je dáma

289 Kč
231 Kč
Najděte si svého marťana -10%
(17x)
V knize Marka Hermana objevíte svěží pohledy a úvahy z oblasti psychologie a mezilidských vztahů. Zaujme vás zejména to, s jakým citem autor popisuje svět malých dětí - jeho pojetí je sympatickou pozvánkou do světa dětské psychiky.
pedagogika, didaktika

Najděte si svého marťana

249 Kč
224 Kč
Moje kniha her a aktivit 2+ -10%
Má vaše dítě dlouhou chvíli? Sáhněte po pracovním sešitu Moje kniha her a aktivit pro děti od 2 let. Rozvíjí pozorovací schopnosti a manuální dovednosti.
pedagogika, didaktika

Moje kniha her a aktivit 2+

89 Kč
80 Kč
Diagnostika dítěte předškolního věku -10%

Populárně-naučná publikace je určena především učitelkám MŠ a rodičům. Přináší návod, jaké oblasti vývoje u dítěte sledovat, co by dítě v kterém věku mělo umět.

pedagogika, didaktika

Diagnostika dítěte předškolního věku

399 Kč
359 Kč
Dětský výtvarný projev -10%
Seznamte se s interpretací dětských kreseb a možnostmi jejího praktického využití pro pedagogickou a speciálně-pedagogickou praxi.
pedagogika, didaktika

Dětský výtvarný projev

389 Kč
350 Kč
Diagnostika dítěte předškolního věku, 2. díl -10%
Pokračování edukativní publikace reaguje na nejčastější otázky týkající se pedagogické diagnostiky a rozšiřuje tematický záběr prvního dílu.
pedagogika, didaktika

Diagnostika dítěte předškolního věku, 2. díl

399 Kč
359 Kč
Moje kniha her a aktivit 4+ -10%
Má vaše dítě dlouhou chvíli? Sáhněte po pracovním sešitu Moje kniha her a aktivit pro děti od 4 let. Rozvíjí pozorovací schopnosti a manuální dovednosti.
pedagogika, didaktika

Moje kniha her a aktivit 4+

89 Kč
80 Kč
Nápadníček 2 -10%
Kniha aktivit pro MŠ navazuje na stejnojmenný úspěšný první díl a zaměřuje se na široký repertoár různých druhů činností...
pedagogika, didaktika

Nápadníček 2

269 Kč
242 Kč
Obecná didaktika -10%
Kniha je určena bakalářským i magisterským studentům učitelství v prezenční i kombinované formě a tvoří východisko k samostatnému studiu.
pedagogika, didaktika

Obecná didaktika

399 Kč
359 Kč
Škola bez poražených -10%
(1x)
Tato kniha je příručkou, která chce pomoci učitelům zvládnout vypjaté situace. Učí je mluvit s žáky způsobem, který posiluje vzájemný vztah, a řešit konflikty tvůrčím způsobem, který přináší oboustrannou spokojenost.
pedagogika, didaktika

Škola bez poražených

340 Kč
306 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 77 položek
1 2 3 .. 8 > >>