Nejprodávanější e-knihy v roce 2019 - osobní rozvoj

Emoční inteligence
(2x)

IQ není zdaleka tak důležité jako EQ!

Vydání přelomové práce jednoho z nejpřednějších amerických psychologů, která naprosto mění pohled na to, co to znamená být chytrý.

osobní rozvoj

Emoční inteligence

254 Kč
Citové pouto -30%
(1x)
Poznejte svůj typ citového pouta a najděte trvalou lásku.
osobní rozvoj

Citové pouto

214 Kč
150 Kč
Vyhořet může každý
(2x)
„Takový pilný a šikovný, jak se vám to stalo?“ Syndrom vyhoření dokazuje, že pracovitost není jen ctnost. Práci na 150 % nikdo neocení. Moderátor Aleš Cibulka, mezzosopranistka Dagmar Pecková a sportovní reprezentantka Olga Šípková otevřeně přiznávají, jak je maximální nasazení přivedlo do pekel.
osobní rozvoj

Vyhořet může každý

189 Kč
Kurz zázraků
(1x)
Kurz zázraků je univerzálním duchovním učením, jehož účelem je umožnit lidem nalézt svého Vnitřního Učitele.
osobní rozvoj

Kurz zázraků

425 Kč
Vztahy bez stížností -30%
(1x)
Tím, že si stěžujeme, vytváříme mezi sebou určité spojení. Je snadné si společně zanadávat a přidat se ke všeobecné rozmrzelosti. Nejvíce ze všeho si ale stěžujeme na druhé lidi, což vede k negativním a nezdravým základům našich vztahů.
osobní rozvoj

Vztahy bez stížností

149 Kč
104 Kč
Metoda Bullet Journal
Metoda Bullet Journal je jednou z nejelegantnějších a nejefektivnějších metod produktivity, s nimiž jsem se kdy setkal. Nejenže usnadňuje organizaci úkolů, ale zároveň pomáhá při hledání vašeho lepšího já.
osobní rozvoj

Metoda Bullet Journal

259 Kč
Sbohem, věci
Fumio Sasaki, redaktor tokijského nakladatelství, je dnes spokojený minimalista. Ve své knize vypráví o tom, jak si našel víc času pro sebe a cítí životní vyrovnanost od té doby, co se zbavil téměř všeho svého hmotného majetku.
osobní rozvoj

Sbohem, věci

209 Kč
Svět bez stížností -30%
(1x)
To, že stěžováním si škodíme především sami, tuší asi většina z nás. Stěžování je ale tak silný a rozšířený návyk, že k tomu, abychom se ho zbavili, potřebujeme informace, podporu a ten správný impulz.
osobní rozvoj

Svět bez stížností

149 Kč
104 Kč
Čeho před smrtí nejvíce litujeme
(4x)
Příběhy lidí loučících se se životem se prolínají s osobním příběhem autorky, hledající pozitivní smysl plného prožívání přítomnosti při stejně plném vědomí vlastní konečnosti.
osobní rozvoj

Čeho před smrtí nejvíce litujeme

299 Kč
Rádce pravého muže -30%
(1x)
Každý z nás asi zná nějakého hodného hocha. Možná jste to dokonce vy sám. Jste přítel, který umí naslouchat, máte plno kamarádek, jež se vám svěřují a považují vás za dobrou partii, ale žádná vás nepozve, když se chce opravdu pobavit.
osobní rozvoj

Rádce pravého muže

329 Kč
230 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 595 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 60 > >>