Nejprodávanější tituly - říjen 2020 - klasické detektivky

Baskervillský pes -10%
(2x)
Jedinečné líčení atmosféry tajemství a hrůzy z událostí, které se zprvu vzpírají logickému chápání, činí z Baskervillského psa nejslavnější Doylův detektivní román.
klasické detektivky

Baskervillský pes

299 Kč
269 Kč
Studie v šarlatové
Doktor Watson se vrací se zraněním z Afghánistánu do Londýna. Náhodou potkává svého přítele Stamforda, který mu zprostředkuje setkání se Sherlockem Holmesem. Protože se oběma ten druhý zamlouvá, najmou si byt č. 221B na Baker Street.
klasické detektivky

Studie v šarlatové

199 Kč
Den trifidů
(2x)
Legendární sci-fi román o tom, jak neznámý roj meteoritů způsobí u většiny pozemšťanů slepotu a jak toho využijí průmyslové rostliny ”trifidi”, které náhle vyvinou zcela nečekané vlastnosti.
klasické detektivky

Den trifidů

229 Kč
Deset malých černoušků -10%
(4x)
V podání Vladimíra Čecha uslyšíte klasické dílo první dámy detektivního žánru. Nezkrácená verze na sedmi discích ve formátu CD audio.
klasické detektivky

Deset malých černoušků

399 Kč
359 Kč
Čtyři podezřelí -10%
Audiokniha je třetím dílem detektivní série, v níž vystupuje slečna Jane Marplová. Příběhy nejslavnějšího detektiva v sukních, který se zrodil roku 1930, si čtenáři oblíbili pro starosvětský půvab a zvláštní pohodu, která je paradoxně obestírá.
klasické detektivky

Čtyři podezřelí

199 Kč
179 Kč
Vzpomínka na prázdný dům / Dr. Watson vzpomíná -10%
Dvě dramatizace z rozhlasového archivu. Sherlock Holmes geniální lstí přemůže nebezpečného zločince, který mu usiluje o život.
klasické detektivky

Vzpomínka na prázdný dům / Dr. Watson vzpomíná

229 Kč
206 Kč
Expert -10%
Tony Beach obchoduje s alkoholickými nápoji a je vynikající znalec vín. Pochází z dostihové rodiny a nedokáže se vyrovnat s odkazem svých předků, které provázela nezměrná statečnost a odvaha, vlastnosti, jichž si Tony velice váží, ale u sebe je
klasické detektivky

Expert

299 Kč
269 Kč
Mitfordské vraždy -10%
První z řady elegantních kriminálních příběhů ve stylu Agathy Christie – britštější než čaj s mlékem a okurkové sendviče!
klasické detektivky

Mitfordské vraždy

359 Kč
323 Kč
Poirot: Záhada tří čtvrtin -10%
Hercule Poirot, nejoblíbenější detektiv na světě, přichází v dalším stylovém, ďábelsky chytrém příběhu s tajemstvím, zasazeném tentokrát do Londýna roku 1930.
klasické detektivky

Poirot: Záhada tří čtvrtin

379 Kč
341 Kč
Poslední tanec -76%
Proč má starý kardiak, jenž údajně zemřel pokojně ve spánku, na krku stopy po oprátce? Maskuje dcera otcovu sebevraždu jen proto, aby zúročila životní pojistku?
klasické detektivky

Poslední tanec

299 Kč
71 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 12 položek
1 2 > >>