Nejprodávanější e-knihy - říjen 2020 - erotika

Omega -20%
Přípravy na svatbu Kyrie a Rotha vrcholí. Vyhlídli si okouzlující ostrov, kde chtějí prožít krásné chvíle obklopeni rodinou a přáteli. Když si však znepřátelíte šéfa zločineckého podsvětí, nemůžete se ukrýt před jeho zlostí nikde na světě. Najde vás. Našel Kyrie, našel Rotha, a teď našel i Laylu.
erotika

Omega

209 Kč
167 Kč
Riskantní vášeň -20%
(1x)
Emily Martinová právě nastupuje jako programátorka ve firmě BSC. Její šéf a milenec v jedné osobě, Christopher Brooks, se však začne chovat poněkud podivně.
erotika

Riskantní vášeň

49 Kč
39 Kč
Touha bez hranic -20%
Franziska Becková pracuje v mateřské škole. Právě zde se setká s dr. Robertem Lehnsmannem, který naléhavě potřebuje pohlídat synovce.
erotika

Touha bez hranic

49 Kč
39 Kč
69 -20%
(1x)
Lechtivá knížka od Sexy Luccy. Obsahuje 69 erotických povídek, v nichž se zhmotní vaše tajné sny a sexuální fantazie, o nichž jste se báli komukoliv přiznat.
erotika

69

99 Kč
79 Kč
Horké výstřiky -20%
Padesát erotických povídek, v kterých si zkrátka každý přijde na své. Je to kniha, ve které pro romantiku nezbývá moc místa. Kniha plná příběhů. Nejen o vzrušujících zážitcích, ale i tajných snech a představách.
erotika

Horké výstřiky

89 Kč
71 Kč
Nebezpečné svádění -20%
V pětatřiceti byl nejvyšší čas na změnu! Natascha Winterová si to každopádně myslela a využila svou šanci, když se stala hlavní sestrou v nemocnici. Předsevzala si, že její chod zmodernizuje, ale především, že bude mít úzké vztahy se spolupracovníky.
erotika

Nebezpečné svádění

49 Kč
39 Kč
Osudná touha -20%
Sex s šéfem je něco nepředstavitelného – s tímto postojem se Claire Morganová dostala do jedné z nejznámějších reklamních agentur. Ale když stanula svému šéfovi tváří v tvář a uviděla v jeho očích chtíč, došlo jí, že své předsevzetí asi nedodrží.
erotika

Osudná touha

49 Kč
39 Kč
Prostopášné příběhy -20%
Příběhy shrnuté v této knize se týkají různých dob, odehrávají se v rozličných zemích a v různém společenském prostředí. Zasahují také do několika žánrů. Jsou zaměřené eroticky, oplývají humorem i soucitem.
erotika

Prostopášné příběhy

98 Kč
78 Kč
Sladká muka -20%
Než měla započít své působení v jedné z nejlepších advokátních kanceláří, chtěla absolventka práv Manon Bernardiová ještě něco zažít. Nabídka starat se několik týdnů o přepychovou prázdninovou vilu na Korsice proto přišla jako na zavolanou.
erotika

Sladká muka

49 Kč
39 Kč
swingeři.cz a také gangbang, bukkake a jiné adrenalinové činnosti -20%
Nesmělé začátky již máme za sebou… a co bylo dál? Trojka, sendvič, gangbang a další chuťovky určené pouze pro fajnšmekry, o nichž se dočtete v dalším díle Swingerů.cz.
erotika

swingeři.cz a také gangbang, bukkake a jiné adrenalinové činnosti

195 Kč
156 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 47 položek
<< < 1 2 3 4 5 > >>