Nejprodávanější e-knihy - listopad 2020 - encyklopedie

Encyklopedie mytologie Japonska a Koreje -20%
Autorky, koreanistka a japanistka, přinášejí základní přehled o vývoji mytických a náboženských systémů na Korejském poloostrově a Japonském souostroví.
encyklopedie

Encyklopedie mytologie Japonska a Koreje

90 Kč
72 Kč
Sídla českých panovníků -20%
(1x)
Poznejte s námi nejvýznamnější knížecí hradiště a panovnické hrady a zámky.
encyklopedie

Sídla českých panovníků

280 Kč
224 Kč
Encyklopedie akčního filmu -20%

Ucelený přehled filmů a tvůrců, kteří akční žánr střídavě stavěli a vyhazovali do vzduchu. Větší, hlasitější a lepší. To je klasická trojčlenka hollywoodských trháků. Obzvlášť v akčním žánru ale ne vždy platí, že hity s novějším datem výroby trumfnou ty staré.

encyklopedie

Encyklopedie akčního filmu

219 Kč
175 Kč
Naší republice je 100 let -20%

Oslavme sté narozeniny naší republiky! V roce 2018 oslavíme sto let od založení naší republiky. Za tu dobu ušla dlouhou cestu, na které ji provázely vzestupy i pády.

encyklopedie

Naší republice je 100 let

139 Kč
111 Kč
Nová cesta do pravěku -20%
(1x)
Zkusili jste si už představit, jaké by to bylo, podívat se do dávnověku Země? Třeba do doby impozantních dinosaurů? Pozorovat zblízka obrněného stegosaura nebo triceratopse, utíkat před děsivým tyranosaurem, zaplavat si s ichtyosaury, proletět se na rogalu spolu s obřími ptakoještěry nebo si pohladit roztomilé opeřené dinosaurky?
encyklopedie

Nová cesta do pravěku

199 Kč
159 Kč
Architektura -20%
(1x)
Terminologie architektury v obrazech. I tak by se dala nazvat názorná a přehledná publikace, zaměřená na historii architektury v našich zemích.
encyklopedie

Architektura

339 Kč
271 Kč
Ilustrovaný atlas legračních faktů o mláďatech -20%
(1x)
Po velkém úspěchu Ilustrovaného atlasu neuvěřitelných faktů o zvířatech přichází jeho autorka Maja Säfström s pokračováním - tentokrát zaměřeným na to nejroztomilejší ze zvířecí říše. Na mláďátka!
encyklopedie

Ilustrovaný atlas legračních faktů o mláďatech

149 Kč
119 Kč
Smlouvy, pakty, dohody -20%
O chodu dějin rozhodují již od počátků civilizace nejen konflikty, ale také – a to především – jednání, dohody, smlouvy. Právě ty tvoří důležité milníky historie, neboť stanovují pravidla a normy politického a společenského rozvoje.
encyklopedie

Smlouvy, pakty, dohody

149 Kč
119 Kč
Světové klenoty UNESCO -20%
Snahou mezinárodní organizace UNESCO je napomáhat udržování mírových vztahů, prosperity, vzdělanosti a mezikulturního dialogu mezi národy.
encyklopedie

Světové klenoty UNESCO

499 Kč
399 Kč
Zázrak jménem voda -20%
Voda je základ života. Kde se ale na Zemi vzala, kolik jí je a může někdy dojít? Jaké má vlastnosti, kde všude ji najdeme a jak moc je důležitá pro život? Jak vzniká pitná voda a jakým způsobem se dostává do domácností? Srozumitelné odpovědi, další zajímavosti a nečekané souvislosti najdete v této krásně ilustrované encyklopedii.
encyklopedie

Zázrak jménem voda

159 Kč
127 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 19 položek
1 2 > >>