Nejprodávanější knihy - listopad 2020 - partnerské vztahy

12 pravidel pro život -10%
(7x)
Co by měl znát každý člověk v moderním světě? ptá se renomovaný psycholog Jordan B. Peterson a jeho odpověď na tuto nesnadnou otázku v sobě jedinečně propojuje odvěké pravdy a ohromující objevy nejsoučasnějšího vědeckého výzkumu.
partnerské vztahy

12 pravidel pro život

398 Kč
358 Kč
Být sama sebou -10%
(1x)

Poznat svou hodnotu, najít vlastní cestu. Autobiografie Veroniky Vieweghové.

Člověk může snadno ztratit kontakt s vlastní podstatou, a pokud žije se slavným partnerem, platí to dvojnásob.

partnerské vztahy

Být sama sebou

349 Kč
314 Kč
Královna a divoška -10%
Anselm Grün a jeho sestra Linda Jaroschová vybrali 14 ženských archetypů a spojili je s postavami biblických žen. Tyto biblické ženy, které představují vždy silnou stránku určitého archetypu, mohou současným ženám pomoci odhalit vlastní podstatu.
partnerské vztahy

Královna a divoška

278 Kč
250 Kč
Co mě výcvik zvířat naučil o životě, lásce a manželství -10%
Při přípravě jedné své knihy autorka strávila nějaký čas ve škole pro trenéry zvířat. Zatímco pozorovala studenty, jak cvičí paviány, emu, gepardy a další tvory, osvojila si pár technik...
partnerské vztahy

Co mě výcvik zvířat naučil o životě, lásce a manželství

299 Kč
269 Kč
Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku -10%
(1x)
Allan a Barbara Peasovi, autoři světově proslulého bestselleru Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, ve své nové vtipné příručce převádějí řeč vědy a špičkového výzkumu do zábavného čtení a přinášejí odpovědi na otázky, jak najít skvělého partnera a zajistit si spokojenou budoucnost, jak naložit s nevěrným partnerem, co muže a ženy vzrušuje a co je naopak odrazuje, nebo co dělat, když už nefunguje vzájemná přitažlivost.
partnerské vztahy

Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku

299 Kč
269 Kč
První muž, který mě zradil, byl můj otec -10%
(2x)
Otcovské zranění je tématem další knihy autorského tandemu Lucie Jandová a Dana Kaplanová. Po úspěšném bestselleru Temné matky a jejich dcery přicházejí s knihou, která se pouští do problematiky tíživých vztahů mezi dcerami a otci.
partnerské vztahy

První muž, který mě zradil, byl můj otec

349 Kč
314 Kč
Třetí rodič -10%
Kniha pro všechny, kdo žijí v tzv. patchworkové či komponované rodině – tedy v rodinném společenství s dětmi z předchozích vztahů. Autorka přináší osobní zkušenosti, příběhy dalších „třetích rodičů“ a hlavně rady a tipy pro každodenní život.
partnerské vztahy

Třetí rodič

440 Kč
396 Kč
Proč muži lžou a ženy pláčou -10%
(1x)
Proč muži lžou? Proč si myslí, že musí mít vždy pravdu, a vyhýbají se závazkům? A proč ženy prosazují svou pláčem a do úmoru probírají jedno a totéž téma? Rozdíly mezi muži a ženami,
partnerské vztahy

Proč muži lžou a ženy pláčou

259 Kč
233 Kč
Proč muži milují potvory -10%
Vtipná kniha, která otevřeně a bez zastírání popisuje typické párové chování. Poradí vám, jak si s úsměvem, bez výčitek a nářků, omotáte kolem prstu muže svých snů.
partnerské vztahy

Proč muži milují potvory

249 Kč
224 Kč
Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa -10%
Nejčtenější německý psycholog Peter Lauster si za téma této knihy zvolil lásku, duševní fenomén, s nímž je v našem myšlení spojeno mnoho předsudků a mýtů.
partnerské vztahy

Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa

259 Kč
233 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 33 položek
1 2 3 4 > >>