Nejprodávanější audioknihy na CD - listopad 2020
eseje, úvahy, publicistika
- 10%
Jak to dopadne, když si uznávaný komentátor Jindřich Šídlo sedne s Tomášem Etzlerem, spolupracovníkem americké CNN a bývalým reportérem České televize v Číně, a povídají si o novinařině?
eseje, úvahy, publicistika
Kdo ví, kde budu zítra
299 Kč
269 Kč
- 10%
Kniha vzpomínek i pohledů do budoucnosti armádního generála Petra Pavla.
eseje, úvahy, publicistika
V první linii
399 Kč
359 Kč
- 10%
Čtyřicet zlepšováků, jak zdokonalit svět, které autor nenavrhuje politikům, ekonomům ani různým aktivistům, ale rovnou pánu Bohu, jsou vtipnou sondou do našich strachů, komplexů, slabostí, chyb, zbytečných starostí a malicherností.
eseje, úvahy, publicistika
Rady pánu Bohu, jak vylepšit svět
299 Kč
269 Kč
- 10%
Audiokniha natočená podle její tištěné verze. V knize autor vzpomíná na svého otce Jana Wericha, na přátele, své účinkování v rozhlase, televizi i v divadle, o své rodině i zážitcích z dětství.
eseje, úvahy, publicistika
Kapka do žil
299 Kč
269 Kč
- 10%
Publicista, reklamní textař a stand-up komik Pavel Tomeš, kterého můžete znát z televizního pořadu Na stojáka nebo Comedy club, vybral a načetl ty nejlepší fejetony ze svých knih Facky z Marsu, Zápisky malého tyranosaura a Tohle lidi hodně berou. Už
eseje, úvahy, publicistika
Tohle si poslechni
199 Kč
179 Kč