Nejprodávanější tituly - listopad 2020 - Královéhradecký kraj

Zmizelé Orlické hory -10%
Vydejte se na cestu po zmizelých Orlických horách a jejich podhůří. Je krásná, plná zajímavostí a dobrodružství poznání.
Královéhradecký kraj

Zmizelé Orlické hory

329 Kč
296 Kč
Toulky krajem Orlických hor -10%
Tato knížka je pozvánkou do kraje Orlických hor. Do míst, která nepatří k nejznámějším turistickým cílům, jimiž procházejí každoročně statisíce lidí.
Královéhradecký kraj

Toulky krajem Orlických hor

329 Kč
296 Kč
Tajemné stezky - Kouzelným pomezím Lužických hor -10%
Buďte vítáni na procházce Kouzelným pomezím Lužických hor, nádherným přírodním koutem ohraničeným Jěštědským hřbetem na východě, Žitavskými horami na severu, malebnou říčkou Ploučnicí na jihu a rozervanými skalami Českosaského Švýcarska na západě.
Královéhradecký kraj

Tajemné stezky - Kouzelným pomezím Lužických hor

299 Kč
269 Kč
Pověsti z Chrudimska nesou se nocí -38%
Autor do knihy zařadil dvacet jedna pověstí a sepsal je tak, aby fikce jen jemně narušila jejich skutečnost a aby se Chrudim a obce v jejím nejbližším okolí představily i jinak, než jak je známe.
Královéhradecký kraj

Pověsti z Chrudimska nesou se nocí

159 Kč
98 Kč
Hradec Králové -10%

Území města ležícího na soutoku Labe a Orlice bylo osídleno už v prehistorických dobách. Na konci 10. století se Hradec stal knížecím sídlem, roku 1225 svobodným královským městem, pak věnným městem českých královen.

Královéhradecký kraj

Hradec Králové

899 Kč
809 Kč
Rozhledny a ztracené hrady 2. -10%
Druhý díl - Východ láká čtenáře řadou užitečných informací k cestování po populárních i "ztracených" výhledových místech v kraji Královéhradeckém Pardubickém, Jihomoravském, Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a kraji Vysočina.
Královéhradecký kraj

Rozhledny a ztracené hrady 2.

269 Kč
242 Kč
Hradecké pověsti a vyprávěnky -10%
Kniha obsahuje 21 příběhů z královéhradeckého teritoria. Jak uvádí sám autor, nejedná o odborné dílo historické, všechny ale mají svůj základ v hradecké ústní slovesnosti a tradicích.
Královéhradecký kraj

Hradecké pověsti a vyprávěnky

230 Kč
207 Kč
Svět hraček -40%
V katalogu Muzea hraček v Rychnově nad Kněžnou naleznete sbírku panenek, postýlek i kočárků, nechybí ani plechové mechanické hračky, autíčka, koňské povozy, parníky, zvířátka, hrady, technické hračky a mnoho dalších zajímavých exponátů.
Královéhradecký kraj

Svět hraček

280 Kč
167 Kč
Český ráj - Jičínsko a Novopacko 10 -66%
Třetí, zcela přepracované a rozšířené vydání průvodce atraktivním Jičínskem a Novopackem. Geopark UNESCO. Novinkou je výlet pro lyžaře, atraktivní úsek z Nové Paky po hřebeni až na Kozákov, s výborně udržovanými stopami.
Královéhradecký kraj

Český ráj - Jičínsko a Novopacko 10

155 Kč
53 Kč
Zmizelé Čechy-Hradec Králové -10%
V předkládaném svazku edice Zmizelé Čechy autor shromáždil a zhodnotil obrazovou dokumentaci zaniklých památek a jiných nemovitostí bývalého královského věnného a později pevnostního města Hradce Králové.
Královéhradecký kraj

Zmizelé Čechy-Hradec Králové

289 Kč
260 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 22 položek
1 2 3 > >>