Nejprodávanější Kniha nebo Mapa - listopad 2020
osobnosti sportu

Tomáš Vaclík: skromná hvězda
Gólmanská hvězda z Ostravy, která si svou skromností získala nejen český nároďák, ale i celý fotbalový národ.

224 Kč
Ultramaratonec
(1x)
Strhující příběh muže, který se běháním dostal z drogové závislosti a jako první přeběhl Saharu.

323 Kč
Martin Fourcade
Osobní deník biatlonové legendy.

358 Kč
Pelé: Král fotbalu
Edson Arantes do Nascimento, známý jako Pelé, pochází z chudé rodiny z brazilského Sao Paula.

242 Kč
Cesta za mistrovským doublem
Zbrusu nová kniha popisuje unikátní příběh dvou titulů Komety Brno z let 2017 a 2018. Je doplněna emotivními barevnými fotogaleriemi, vzpomínkami aktérů a exkluzivním rozhovorem s majitelem a trenérem klubu Liborem Zábranským.

179 Kč
Jak na triatlon
Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval 1575 závodů, z toho tři ultramany, přes dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlželezňáků a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil).

359 Kč
Peter Sagan
Vyhrává jeden závod za druhým, včetně legendární Tour de France, kterou vyhrál hned pětkrát za sebou.

Peter Sagan

269 Kč
Manuel Neuer
Jak se stal Manuel Neuer brankářským idolem? Kdo ho trénoval a kdo je mu vzorem? Jakou osobnost skrývá přátelská i přísná tvář?

269 Kč
Základy ultramaratonského tréninku

Až doposud ultramaratonský běh trpěl nedostatkem ověřitelných a obecně platných informací překračujících rámec individuálních zkušeností jednotlivých závodníků, které by byly uplatnitelné v tréninkových programech.

332 Kč
Dnes trochu umřeme - Vzestup a pád Emila Zátopka
(1x)
Nejlepší kniha od svělého běžce o nejlepším běžci. Pět olympijských medailí, 18 světových rekordů a šest let bez jediné porážky v běhu na 10 000 metrů – to jsou jen ty nejvýraznější sportovní úspěchy, kterých Emil Zátopek dosáhl.