Nejprodávanější tituly - listopad 2020
osobnosti sportu

Peter Sagan
Vyhrává jeden závod za druhým, včetně legendární Tour de France, kterou vyhrál hned pětkrát za sebou.

Peter Sagan

269 Kč
Manuel Neuer
Jak se stal Manuel Neuer brankářským idolem? Kdo ho trénoval a kdo je mu vzorem? Jakou osobnost skrývá přátelská i přísná tvář?

269 Kč
Základy ultramaratonského tréninku

Až doposud ultramaratonský běh trpěl nedostatkem ověřitelných a obecně platných informací překračujících rámec individuálních zkušeností jednotlivých závodníků, které by byly uplatnitelné v tréninkových programech.

332 Kč
Dnes trochu umřeme - Vzestup a pád Emila Zátopka
(1x)
Nejlepší kniha od svělého běžce o nejlepším běžci. Pět olympijských medailí, 18 světových rekordů a šest let bez jediné porážky v běhu na 10 000 metrů – to jsou jen ty nejvýraznější sportovní úspěchy, kterých Emil Zátopek dosáhl.

359 Kč
Pavel Srniček Vlastními slovy
Pavel Srniček byl borec. Borec v nejlepším smyslu slova. Jako kluk vyrůstal ve velmi složitých sociálních podmínkách, ale možná právě těžké chvíle z dětství z něj udělaly silného a férového chlapa.

89 Kč
Dotknout se hvězd
Každým nádechem v řídkém ledovém vzduchu jsem byl blíž k naplnění snu.
Ukázky

404 Kč
Federer - Portrét tenisové legendy
Pro mnohé fanoušky i odborníky je Roger Federer nejlepším tenisovým hráčem všech dob. Vychutnejte si tento bohatě ilustrovaný titul o jeho životě a kariéře.
Ukázky

179 Kč
Hana Mašková. Příběh legendární krasobruslařky
Pokud bychom věřili pohádkám, pak první sudička dala Hance Maškové do vínku krásu, mnohostranný talent a inteligenci. Druhá přidala úspěch a slávu. Ale ta třetí…
Ukázky

229 Kč
Hrdinové formule 1 - Clark, Fittipaldi, Mansell
Svět formule 1 v osudech Clarka, Fittipaldiho a Mansella. "Povinná četba" pro fanoušky nejrychlejších monopostů.

801 Kč
Legendy: slavné sportovní okamžiky
Kdo je praotcem českého sportu, kdo měl v roce 1934 právem získat titul mistrů světa ve fotbale, o kom napsal pohádku Ota Pavel a která sportovkyně získala jako první dvě zlaté medaile ve dvou různých disciplínách na jedné olympiádě?