Nejprodávanější e-knihy - prosinec 2020 - romány

Jako hvězdy v temné noci
(1x)
Alice Wrightová doufala, že sňatkem s pohledným Američanem Bennettem Van Clevem unikne sešněrovanému životu v Anglii. Jenže ani její manželství, ani život v zapadlém koutě Kentucky se nevyvíjí tak, jak si představovala.
romány

Jako hvězdy v temné noci

279 Kč
Na smrt
(14x)
Román Na smrt je unikátní žánrový mix historické ságy, thrilleru a hororu.
romány

Na smrt

278 Kč
Dívka, žena, jiné
(1x)
Vítejte v Británii, jak ji ještě neznáte. Kniha Dívka, žena, jiné sleduje strhující osudy dvanácti britských žen na strastiplné pouti napříč uplynulým stoletím.
romány

Dívka, žena, jiné

289 Kč
Kavárna U Anděla: Nová doba
(1x)
Strhující příběh jedné kavárenské dynastie na přelomu 20. století, Wiesbaden, 1945. Mladá Hilda sotva dokáže uvěřit svému štěstí. Válka skončila a kavárna U Anděla zůstala jako zázrakem ušetřena.
romány

Kavárna U Anděla: Nová doba

279 Kč
Purpurový ibišek
Silný román o emočních bouřích dospívání, pevných rodinných poutech a zářivém příslibu svobody.
romány

Purpurový ibišek

239 Kč
Němci
(20x)
Hlavní hrdinka a současně vypravěčka románu žije v Londýně, kam odešla po listopadu 1989 za prací a kde nyní čeká své první dítě. Nadcházející mateřstí ji v myšlenkách vrací do dětství v komunistickém Československu a vyvolává i zasutou vzpomínku...
romány

Němci

199 Kč
Všechny vlny oceánu
Nový příběh od bestsellerové autorky Všechno, co máme. Po tragickém incidentu, který zničil její rodinu, opustila Molly Brennanová muže, kterého nade všechno milovala, a utekla co nejdál od domova. Chyby, které napáchala, nechala daleko za sebou. O dvanáct let později žije Molly nový život ...
romány

Všechny vlny oceánu

249 Kč
Schovej mě v dešti
(1x)
Tři generace žen, jeden příběh… Když Kate jako mladá utekla z domova, nezanechala za sebou žádné stopy. Toužila začít nový život daleko od rodiny a především od matky, ke které necítila takové pouto, jaké by dcera zřejmě cítit měla.
romány

Schovej mě v dešti

269 Kč
Heřmánkové údolí
(9x)
Strhující příběh ženy, které osud původně rozdal horší kartu než jiným. Byla silná, ačkoli si svou sílu neuvědomovala, a statečná, ačkoli o statečnosti nikdy nepřemýšlela. Společenský román.
romány

Heřmánkové údolí

169 Kč
Pláž v Chorvatsku
(3x)
Odplujte do krásného Chorvatska za letním sluncem, třpytivě tyrkysovým mořem a romantickým příběhem, který nedokážete odložit, dokud ho nedočtete!
romány

Pláž v Chorvatsku

297 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 164 položek
1 2 3 .. 17 > >>