Nejprodávanější tituly - květen 2020 - přírodní vědy

Opakování pro druháky -10%
V publikaci si děti zábavnou formou procvičí základní učivo 2. třídy. Celou knihou je bude provázet dvojice druháků Eliška a Jonáš
přírodní vědy

Opakování pro druháky

169 Kč
152 Kč
Opakování pro prvňáky -10%
V publikaci si děti zábavnou formou procvičí základní učivo 1. třídy. Celou knihou je bude provázet dvojice prvňáčků Terezka a Tobík.
přírodní vědy

Opakování pro prvňáky

169 Kč
152 Kč
Školní tabulky pro 4.-5. třídu ZŠ -10%
To nejdůležitější z učiva přehledně, bez dlouhého hledání v učebnicích! Soubor tabulek obsahuje výběr z češtiny, matematiky, přírodovědy, vlastivědy, angličtiny a hudební výchovy. Tabulky jsou určeny pro žáky 4.-5. tříd základní školy.
přírodní vědy

Školní tabulky pro 4.-5. třídu ZŠ

119 Kč
107 Kč
Domácí procvičování - Prvouka 1. ročník -10%
Cvičebnice pro 1. ročník jsou určena pro všechny šikovné prvňáčky k procvičení probírané z prvouky. Úkoly seřazené podle obtížnosti hravou formou pomoci křížovek, spojovaček a veselých obrázků procvičují především schopnost dětí soustředit se.
přírodní vědy

Domácí procvičování - Prvouka 1. ročník

85 Kč
77 Kč
Kapitán Koumák -10%
Uč se a procvičuj s kapitánem pirátů Koumákem! Staneš se hvězdou ve třídě, budeš umět a znát více! Bav se a zároveň si zopakuj učivo druhé třídy, a to z češtiny, matematiky i prvouky. Důležitá pravidla najdeš zvýrazněna v barevných rámečcích.
přírodní vědy

Kapitán Koumák

199 Kč
179 Kč
Taháky (nejen) pro školáky -10%
V této přehledné příručce najdete "taháky" – prakticky uspořádané přehledy z českého jazyka, dějepisu, chemie, fyziky a matematiky.
přírodní vědy

Taháky (nejen) pro školáky

49 Kč
44 Kč