Nejprodávanější e-knihy - červenec 2020 - romány

Na smrt
(12x)
Román Na smrt je unikátní žánrový mix historické ságy, thrilleru a hororu.
romány

Na smrt

278 Kč
Kavárna U Anděla: Nová doba
(1x)
Strhující příběh jedné kavárenské dynastie na přelomu 20. století, Wiesbaden, 1945. Mladá Hilda sotva dokáže uvěřit svému štěstí. Válka skončila a kavárna U Anděla zůstala jako zázrakem ušetřena.
romány

Kavárna U Anděla: Nová doba

279 Kč
Schovej mě v dešti
(1x)
Tři generace žen, jeden příběh… Když Kate jako mladá utekla z domova, nezanechala za sebou žádné stopy. Toužila začít nový život daleko od rodiny a především od matky, ke které necítila takové pouto, jaké by dcera zřejmě cítit měla.
romány

Schovej mě v dešti

269 Kč
Heřmánkové údolí -40%
(8x)
Strhující příběh ženy, které osud původně rozdal horší kartu než jiným. Byla silná, ačkoli si svou sílu neuvědomovala, a statečná, ačkoli o statečnosti nikdy nepřemýšlela. Společenský román.
romány

Heřmánkové údolí

169 Kč
101 Kč
Zmizení

Na vrchovišti Nordenglands je nalezena mrtvola čtrnáctileté Saskie Morrisové, která před rokem beze stopy zmizela. Zanedlouho zmizí další dívka, Amelie Goldsbyová. Policie ve Scarborough má pohotovost. Jde v obou případech o stejného pachatele? Média okamžitě začínají psát o vrahovi z vrchoviště…

romány

Zmizení

279 Kč
Osvobození
(1x)
V šestnácti letech Nancy opustila rodnou Austrálii, aby nalezla nový domov a životní lásku v Marseille. Ovšem během nacistické okupace nedokázala stát stranou a jako čím dál slavnější a hlavně nepolapitelnější Bílá myš se stala německým silám trnem v oku.
romány

Osvobození

249 Kč
Rytmus, já & Malychin
(2x)

Vyražte na rockovou jízdu! Od autorky romantického bestselleru Kulti. Šestadvacetiletá Gaby Barreto má mnoho tváří. Je čestná, sarkastická, kamarádská i protivná – záleží na tom, koho se zeptáte. Když jí brácha nabídne, aby s jeho kapelou jela na turné a prodávala merch, nerozhoduje se dlouho.

romány

Rytmus, já & Malychin

179 Kč
Ella & Kandinský
(1x)
Během malování na bavorském horském úbočí se mladá Gabriele (Ella) Münterová zamiluje do svého ženatého učitele Vasilije Kandinského.
romány

Ella & Kandinský

254 Kč
Osvětimský proces
(1x)

Příběh rodiny, které osvětimský proces obrátil život naruby Eva, absolventka tlumočnické školy a nejmladší dcera rodiny Bruhnsových, má krátce před zásnubami, když ji její agentura nečekaně požádá, aby překládala u mezinárodního tribunálu výpovědi bývalých polských vězňů, kteří přežili koncentrační tábor v Osvětimi.

romány

Osvětimský proces

249 Kč
Pláž v Chorvatsku -30%
(3x)
Odplujte do krásného Chorvatska za letním sluncem, třpytivě tyrkysovým mořem a romantickým příběhem, který nedokážete odložit, dokud ho nedočtete!
romány

Pláž v Chorvatsku

297 Kč
208 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 113 položek
1 2 3 .. 12 > >>