Nejprodávanější audioknihy ke stažení - srpen 2020 - česká

Tiché roky
(12x)
Román od autorky bestselleru Hana. Kolik toho víme o svých nejbližších?
česká

Tiché roky

329 Kč
Hobit
(4x)
Nejpopulárnější kniha geniálního fantasy spisovatele J. R. R. Tolkiena. Hobit je v prvním plánu pohádkový příběh o velké cestě čaroděje Gandalfa, družiny trpaslíků a hobita Bilba Pytlíka za pokladem střeženým drakem Šmakem.
česká

Hobit

299 Kč
Vyhnání Gerty Schnirch
(2x)
Noc z 30. na 31. 5. 1945. Gerta Schnirch, matka několikaměsíční dcerky, je jen s osobními věcmi „odsunuta" společně s ostatními brněnskými Němci směrem na Vídeň.
česká

Vyhnání Gerty Schnirch

299 Kč
Egypťan Sinuhet
(5x)
Nejúspěšnější román moderního finského klasika věrně zachycuje poměry v Egyptě za vlády 18. dynastie ve 14. století př. n. l.
česká

Egypťan Sinuhet

739 Kč
Fantastický pan Lišák
Již klasický příběh o prohnaném panu Lišákovi a jeho rodině, kterého se tři zlí venkované snaží mermomocí vyrýt rypadly z jeho doupěte a který se jim za pomoci dalších zvířecích kamarádů dostane na kobylku.
česká

Fantastický pan Lišák

299 Kč
Jako v nebi, jenže jinak
(3x)
Pokračování bestselleru Raději zešílet v divočině. Devět hereckých osobností v dialogu s příběhy samotářů, ve kterých nechybí mystika, moudrost a humor
česká

Jako v nebi, jenže jinak

299 Kč
Ledový drak
První dětská audiokniha mistra současné fantasy je strhujícím vyprávěním o zemi, v níž vládnou draci.
česká

Ledový drak

159 Kč
Losos v kaluži
Cynická Bára není typ holky, která se ráno probudí se sexy rozcuchem, protáhne se a na první pokus vyfotí #nomakeup selfie, za kterou dostane 200 lajků, než dojde do koupelny.
česká

Losos v kaluži

249 Kč
Maigret se brání
„Buď překážím někomu, komu jsem na stopě, nebo alespoň někomu, kdo si to myslí… Nenapadá vás, kdo by to mohl být, Manueli?“ Tak tohle Maigret za svou třicetiletou kariéru u policie nezažil!
česká

Maigret se brání

279 Kč
Marie Terezie
(1x)
Barvitý portrét jediné ženy na habsburském i českém trůně se zaměřuje nejen na státnické působení Marie Terezie v roli císařovny Svaté říše římské v letech 1740–1768, ale líčí i její soukromé záliby a vrtochy, obavy či frustrace.
česká

Marie Terezie

339 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 208 položek
<< < 1 2 3 4 .. 21 > >>