Nejprodávanější tituly - srpen 2020 - film

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená -33%
Vydejte se s naší oblíbenou strašidelnou rodinkou na dovolenou výletním parníkem, kde si má Drákula konečně zaslouženě odpočinout od práce v hotelu.
film

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená

199 Kč
134 Kč
Nechci lásku nebeskou -20%
Svižná romantická komedie britského střihu. Emma nemá zrovna šťastné období. Zjistí, že neplánovaně otěhotněla s přítelem, který není právě ideální materiál na otce roku, z práce ji vyhodí, když je drzá na šéfa, a ještě přijde o všechny úspory.
film

Nechci lásku nebeskou

379 Kč
303 Kč
Sama v černém lese -20%
Neve má ve třiceti zpackaný život. Po dlouhodobé známosti se rozešla s Danielem a mizerná práce jí nevynáší dost ani na nájem, takže jí nezbývá než bydlet u své sestry, švagra a jejich dvou malých dětí.
film

Sama v černém lese

299 Kč
239 Kč
Tři billboardy kousek za Ebbingem -20%
Mildred Haynesové (Frances McDormand) zavraždili dceru. A protože se vyšetřování už několik měsíců bezvýsledně vleče, rozhodne se jednat. U vjezdu do města vylepí na tři billboardy velmi kontroverzní vzkazy adresované váženému šéfovi místní policie.
film

Tři billboardy kousek za Ebbingem

299 Kč
239 Kč
Velká hra -55%
Hvězdně obsazený film, který vypráví pravdivý příběh Molly Bloom, profesionální lyžařky, která se dílem osudu stala provozovatelkou tajných heren pro smetánku...
film

Velká hra

199 Kč
89 Kč
Závěje -20%
Bostonská soudní lékařka Maura Islesová, která přiletěla do Wyomingu na konferenci, se zúčastní lyžařského výletu.
film

Závěje

279 Kč
223 Kč
Malý dráček -40%
Víte, kdo žije na Dračím ostrově? Přece ti nejzábavnější a nejšikovnější draci! Dráček Kokosáček a jeho kamarád Oskar se narodili na Dračím ostrově, ale jsou jiní než ostatní.
film

Malý dráček

149 Kč
89 Kč
Trenér -20%
Román Johna Grishama přivádí čtenáře na zelená pole amerického fotbalu, do míst, kde se za vášnivého pokřiku z tribun odehrávají dramata sportovní i lidská.
film

Trenér

199 Kč
159 Kč
Legendy staré Prahy -40%
(1x)
Animovaný seriál o působivých pražských legendách. Nechte se fascinovat světem dávných tajemných příběhů, které se možná skutečně staly...
film

Legendy staré Prahy

299 Kč
179 Kč
Andělský výklad karet -73%
Jak očistit a posvětit balíček vykládacích karet * Jak rychle a jednoduše interpretovat význam jednotlivých karet * Různé druhy výkladů * Jak vést výklady pro druhé * Jak přivolat Anděly * A mnoho, mnoho dalšího...
film

Andělský výklad karet

499 Kč
134 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 30 položek
<< < 1 2 3