Nejprodávanější e-knihy - září 2020 - politologie a politika

Rozpojené státy -20%
(14x)
Martin Řezníček se takřka každý večer po dobu pěti let pokoušel divákům přiblížit změny, jimiž procházejí USA a které jsou možná nejhlubší za několik posledních dekád.
politologie a politika

Rozpojené státy

198 Kč
158 Kč
Dokonalý soudruh Kim Čong-un -20%
Zkušená americká novinářka Anna Fifield předkládá jedinečný a brilantní vhled do nejbizarnějšího a nejuzavřenějšího politického režimu na světě.
politologie a politika

Dokonalý soudruh Kim Čong-un

219 Kč
175 Kč
Dejte lidem peníze -20%
Koncept se pod názvem základní nepodmíněný příjem (ZNP) stal jedním z velkých témat naší doby. V posledních letech o něm zapáleně diskutují odborníci i široká veřejnost napříč sociálním i politickým spektrem.
politologie a politika

Dejte lidem peníze

239 Kč
191 Kč
Tyranie -20%
(15x)
Jeden z předních intelektuálů současnosti, historik Timothy Snyder, přichází po velkých historických pracích Krvavé země a Černá zem s příspěvkem k aktuální debatě o dalším osudu liberální demokracie.
politologie a politika

Tyranie

90 Kč
72 Kč
Návrat ruského Leviathana -20%
(3x)
Kniha esejů Návrat ruského Leviathana, napsaná s bravurou, hloubkou, ale i sžíravou ironií, se snaží postihnout a analyzovat současný vývoj ruské společnosti a jejího politického režimu.
politologie a politika

Návrat ruského Leviathana

239 Kč
191 Kč
Jak umírá demokracie -20%
(4x)
Když Donald Trump vyhrál volby, mnozí si položili otázku, o níž si nikdo nemyslel, že si ji budeme klást: Je demokracie v USA v ohrožení?
politologie a politika

Jak umírá demokracie

209 Kč
167 Kč
Éra nevinnosti -20%
Naše země po listopadu 1989 prožila dynamický vývoj, který radikálně změnil její tvář. Kniha Éra nevinnosti. Česká politika 1989-1997 nabízí ucelené zachycení této zajímavé doby, jejíž někteří aktéři mnohdy utvářejí i dnešek.
politologie a politika

Éra nevinnosti

99 Kč
79 Kč
Výstup na vrchol korupce - Od obálek k národní prostituci -20%
Ondřej Závodský je známý český právník a dlouholetý státní zaměstnanec. V současné době pracuje jako právní expert Nadačního fondu proti korupci.
politologie a politika

Výstup na vrchol korupce - Od obálek k národní prostituci

159 Kč
127 Kč
Kdo vládne světu? -20%
Nejnovější kniha intelektuála, filozofa a aktivisty Noama Chomského přináší důkladnou kritickou analýzu současné mezinárodní situace.
politologie a politika

Kdo vládne světu?

270 Kč
216 Kč
Ruská kocovina -20%
(2x)
Rozpad sovětského světa vedl v Rusku k dlouhé a bezvýchodné kocovině, na niž Putinův režim aplikoval jednoduchý lék: Národní hrdost. Téma vítězství ve Velké vlastenecké válce však přináší mnohá nebezpečí spojená s temnými proudy dějin.
politologie a politika

Ruská kocovina

195 Kč
156 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 35 položek
1 2 3 4 > >>