Nejprodávanější tituly - září 2020 - folk a country

Hradišťan & Spirituál Kvintet & Dagmar Pecková -20%
Mimořádné spojení třech výrazných pilířů české hudební scény. 2CD se záznamem koncertu ve Švandově divadle v Praze. Poslední koncert z úspěšné a beznadějně vyprodané šňůry patnácti koncertů po celé České republice v roce 2019.
folk a country

Hradišťan & Spirituál Kvintet & Dagmar Pecková

399 Kč
319 Kč
Křídla -20%
Na novém albu Ireny Budweiserové spolupracoval vynikající kytarista a zpěvák Jakub Racek. Je zde tak zúročena více jak čtyřletá spolupráce, tak jak ji mohou znát návštěvníci jejich koncertů.
folk a country

Křídla

299 Kč
239 Kč
Johnny Cash, I see a darkness -20%
Johnny Cash, bekanntester Country-Sänger aller Zeiten, Rebell, Idol von Musik-Fans aller Generationen ? eine Legende bereits zu Lebzeiten.
folk a country

Johnny Cash, I see a darkness

387 Kč
310 Kč
Na kraji nebe -20%
Album Na kraji nebe je první sólovou deskou hudebníka a textaře Ondřeje Fencla a zároveň pátou studiovou deskou jeho domovské skupiny Hromosvod.
folk a country

Na kraji nebe

300 Kč
240 Kč
Trvalky -20%
Pavel Lohonka, uměleckým jménem Pavel Žalman Lohonka, zkráceně též Žalman, je český folkový písničkář, jedna z nejvýraznějších postav české folkové scény.
folk a country

Trvalky

339 Kč
271 Kč
Vteřiny křehké -20%
Na nahrávku Jiří Pavlica vybral a zhudebnil patnáct básní různých autorů, které spolu korespondují a vytvářejí harmonický celek vypovídající o radostech a strastech lidského života. Svým nezaměnitelným hudebním cítěním navázal na svá starší legendární alba a spolu s typickým projevem a zvukem Hradišťanu vzniklo originální a obdivuhodné album.
folk a country

Vteřiny křehké

299 Kč
239 Kč
O slunovratu (CD & DVD Platinová edice) -20%
Platinová edice přináší v jednom exkluzivním digipacku legendární platinové CD O slunovratu (obsahující hity jako Modlitba za vodu, Karneval apod.) a DVD s originálním záznamem vystoupení Hradišťanu s taneční částí souboru Hradišťan.
folk a country

O slunovratu (CD & DVD Platinová edice)

399 Kč
319 Kč
Víc nehledám... -20%
V proslulém americkém studiu Quad v Nashvillu, kde vznikla například i nejslavnější nahrávka Neila Younga Harvest, ale i nové star Mylie Cyrus, Pavel Bobek pod producentským dohledem Luboše Maliny z Druhé trávy nahrál album coververzí Johnnyho Cashe.
folk a country

Víc nehledám...

259 Kč
207 Kč
Beskydská odysea -20%
Po úspěšné boxu 8CD Antologie moravské lidové hudby, která byla symbolicky zakončena CD s funerální tematikou Smrti milá smrti, začalo vydavatelství Indies Scope pracovat na nové sérii CD moravských lidových písní s různou tematikou.
folk a country

Beskydská odysea

299 Kč
239 Kč
Nikola Šuhaj loupežník -20%
Jubilejní reedice legendárního alba z roku 1974 a 7 písniček navíc. Rok 2019 je pro toto album, ale především pro sourozence Ulrychovy v hned několika ohledech výroční.
folk a country

Nikola Šuhaj loupežník

297 Kč
238 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 24 položek
1 2 3 > >>