Nejprodávanější knihy - září 2020 - naučná, odborná a učebnice

Čas prázdných kostelů -10%
Kniha přináší soubor kázání a zamyšlení z podivuhodných Velikonoc roku 2020. Jednotlivá zastavení, která byla přenášena on-line z prázdného kostela Nejsvětějšího Salvátora, reflektují nejvýznamnější křesťanské svátky s ohledem na dobu pandemie.
naučná, odborná a učebnice

Čas prázdných kostelů

259 Kč
233 Kč
Selfíčka -10%
(1x)
Dnes si mladí fotí selfíčka, aby, snad, zachytili důležité momenty života. Naučil jsem se selfíčka nikoli fotografovat, ale psát. Chci teď spíše ustoupit do pozadí a nechat čtenářovu fantazii pracovat, chci ukázat jen náčrtky.
naučná, odborná a učebnice

Selfíčka

198 Kč
178 Kč
Magické dítě -10%

Klasické dílo, které hluboce zpochybnilo panující názory na porodní praxi, rodičovství a vzdělávání dětí. Jeho odvážné myšlenky o tom, jak západní společnost děti poškozuje a jak bychom o ně i o sebe mohli pečovat lépe.

naučná, odborná a učebnice

Magické dítě

318 Kč
286 Kč
Podezření: druhý Mnichov? -10%
Kniha vede čtenáře až ke kořenům historických změn, které přivedly SSSR k zániku. Srozumitelně přibližuje jejich motivy a průběh, a srovnává s nimi vývoj, který souběžně v ČLR odstartoval Teng Siao Phing.
naučná, odborná a učebnice

Podezření: druhý Mnichov?

249 Kč
224 Kč
Životní příběh Jana Mikoláška -10%
(5x)

Říkali mu „zázračný lékař“ nebo také „lidový léčitel“. Pro novináře to byl „šarlatán“ a pro komunisty „zloděj a podvodník“.

naučná, odborná a učebnice

Životní příběh Jana Mikoláška

399 Kč
359 Kč
Čeští jidášové -10%
(1x)
Každá společnost má své hrdiny i zrádce. Co vám dnes říkají jména Karel Sabina nebo Rudolf Mrva? Asi nic moc, ale ve své době, v období národního obrození, patřili k velmi opovrhovaným zrádcům národa.
naučná, odborná a učebnice

Čeští jidášové

399 Kč
359 Kč
S androidkou v posteli -10%
(6x)
Kniha je určena pro každého, kdo se zajímá o současné dění. Demaskuje, jak snadno jsou média zneužitelná, jak lehce lze zmanipulovat dav, aby naletěl politikům i různým aktivistům.
naučná, odborná a učebnice

S androidkou v posteli

299 Kč
269 Kč
Pravda a metoda I -10%
Pojednání Pravda a metoda (1960) se vedle Heideggerova Bytí a času (1927) řadí ke klíčovým dílům německé filosofie 20. století a k několika málo přelomovým příspěvkům k otázce povahy humanitních věd vůbec.
naučná, odborná a učebnice

Pravda a metoda I

496 Kč
446 Kč
Emoce od A do P -10%
(1x)
Kniha oblíbeného psychiatra Radkina Honzáka nás provádí světem emocí. Jeho pilíře tvoří strach, hněv, smutek, radost, odpor a údiv – šest základních emocí, z nichž se skládá celé bohaté emoční spektrum.
naučná, odborná a učebnice

Emoce od A do P

300 Kč
270 Kč
Divoké labutě -10%
(2x)
Není divu, že nesmírně poutavá autobiografická kniha čínské autorky, žijící od roku 1978 ve Velké Británii, se po vydání v její nové vlasti a v USA okamžitě stala bestsellerem — v díle se totiž velmi šťastně snoubí solidní, věcné vylíčení historie Číny 20. století, plné neuvěřitelných zvratů, se střízlivě a skromně popsanou, avšak pohnutou osobní historií žen tří generací autorčiny rodiny.
naučná, odborná a učebnice

Divoké labutě

499 Kč
449 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>