Nejprodávanější audioknihy ke stažení v roce 2020 - historické romány

Šikmý kostel -20%
(27x)
Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě - také kvůli těžbě uhlí.
historické romány

Šikmý kostel

349 Kč
279 Kč
Duch znojemských katakomb -20%
(1x)
Oldřich z Chlumu přijíždí spolu s panošem Otou jako jeden z vyslanců českého krále do Znojma, kde se koná jednání o smíru mezi moravskou a rakouskou šlechtou. Vše je předem dohodnuto a jde jen o to, aby se ochota ze smíru veřejně potvrdila.
historické romány

Duch znojemských katakomb

299 Kč
239 Kč
Křišťálový klíč II. - Vídeňský sen -20%
(5x)
Šestidílná kronika vypráví o osudech severočeského podnikatelského rodu Heřmanů od konce 17. století až do zrušení nevolnictví na sklonku 18. století.
historické romány

Křišťálový klíč II. - Vídeňský sen

299 Kč
239 Kč
Jičínské pole mrtvých - Letopisy královské komory -20%
Za městem Jičínem na cestě k Zebínu je ohrazená louka, na níž se od pradávna pohřbívaly oběti morových epidemií, ale také popravení zločinci, sebevrazi a kacíři. Jednoho dne se na této louce objeví mrtvé tělo velíšského lesmistra.
historické romány

Jičínské pole mrtvých - Letopisy královské komory

249 Kč
199 Kč
Mezi tiárou a orlicí II. -20%
(1x)
Ve druhém díle sledujeme mocenský vzestup knížete Vratislava II, jeho střety s ambiciozním polským knížetem i papežem až ke přelomové korunovaci.
historické romány

Mezi tiárou a orlicí II.

299 Kč
239 Kč
Pomsta bílého jednorožce -20%
(1x)
Častolov z Frýdlantu přijde za nevyjasněných okolností o manželku Anežku. Najdou ji mrtvou pod skálou, na které se tyčí rodový hrad. Popravce uzavře její smrt jako nešťastnou nehodu, záhy nato je však zabit i on.
historické romány

Pomsta bílého jednorožce

299 Kč
239 Kč
Marie Terezie -20%
(1x)
Barvitý portrét jediné ženy na habsburském i českém trůně se zaměřuje nejen na státnické působení Marie Terezie v roli císařovny Svaté říše římské v letech 1740–1768, ale líčí i její soukromé záliby a vrtochy, obavy či frustrace.
historické romány

Marie Terezie

339 Kč
271 Kč
Stín Otce -20%
(1x)
V tomto románovém příběhu o svatém Josefovi z Nazaretu se autor ujímá nejen úžasného úkolu převyprávět život významného světce, nýbrž rekonstruuje i kulturní pozadí, ve kterém se světcův život odehrával.
historické romány

Stín Otce

220 Kč
176 Kč
Trpké víno -20%
Zdá se, že v Čechách není tak bezpečno jako bylo dříve. Lupiči na Menším Městě pražském se nebojí uchýlit i k zabíjení a ze zchudlých šlechticů se stávají lapkové....
historické romány

Trpké víno

249 Kč
199 Kč
Tajemný Etrusk -20%
(2x)
Dramatický životní příběh Larse Turmse se odehrává v 5. století před Kristem ve starověkém Středomoří.
historické romány

Tajemný Etrusk

299 Kč
239 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 82 položek
1 2 3 .. 9 > >>