Nejprodávanější audioknihy na CD v roce 2020 - hudba

Samota není osamění -20%
Básně a myšlenky z Bible, od Františka Saleského, dalajlamy, Boženy Němcové, Mistra Jana Husa a Richarda Pachmana v podání legendární moderátorky Kamily Moučkové s hudbou skladatele a zpěváka Richarda Pachmana na CD prvním a 24 fejetonů Kamily Moučkové.
hudba

Samota není osamění

279 Kč
223 Kč
Nebojte se klasiky! 23 Antonín Dvořák: Jakobín -20%
Víte, kdo je to jakobín? A proč se tak říká i tajemnému cizinci, který nečekaně zavítá do svého rodného města v Čechách a převrátí tu během jediného dne všechny zdejší pořádky naruby? Na tyto a mnohé další otázky vám odpoví dramatizace Jana Jiráně.
hudba

Nebojte se klasiky! 23 Antonín Dvořák: Jakobín

229 Kč
183 Kč
Nebojte se klasiky! 24 George Gershwin: Porgy a Bess -20%
Příběh starého mrzáka Porgyho a krásné Bess poznáte díky dramatizaci Jana Jiráně podle libreta Iry Gershwina a DuBose Heywarda. Zazní v podání známých českých herců s ukázkami hudebních pasáží jednoho z nejslavnějších děl světové operní literatury.
hudba

Nebojte se klasiky! 24 George Gershwin: Porgy a Bess

229 Kč
183 Kč
Nebojte se klasiky! Don Giovanni, Jakobín, Její Pastorkyňa, Porky & Bess - komplet -20%
Víte, proč známý svůdník Don Giovanni zabil sevillského komtura, který ho přišel později ze záhrobí potrestat za jeho hříchy? Znáte strašné tajemství, které v sobě ukrývá vdova Kostelnička z opery Její pastorkyňa?
hudba

Nebojte se klasiky! Don Giovanni, Jakobín, Její Pastorkyňa, Porky & Bess - komplet

799 Kč
639 Kč
Nebojte se klasiky! 17-20 KOMPLET Nástrojové skupiny -21%
Nový komplet populární edice, která uvádí do světa klasické hudby trochu neklasicky, ale o to zajímavěji. Smyčcové nástroje aneb Koňská oháňka tisíckrát jinak, Žesťové nástroje aneb Jak troubí potrubí, Dřevěné dechové nástroje...
hudba

Nebojte se klasiky! 17-20 KOMPLET Nástrojové skupiny

799 Kč
629 Kč
Nebojte se klasiky! 13-16 komplet italské opery -20%
Slavné operní příběhy v dramatizaci Jana Jiráně podle původních libret s ukázkami nejslavnějších hudebních pasáží v podání největších českých operních pěvců!
hudba

Nebojte se klasiky! 13-16 komplet italské opery

799 Kč
639 Kč
O Mourince a Lojzíkovi (2CD) -20%
Veselé pohádky, které vždy skončí dobře, jak to v pohádkách pro děti má být, doplňuje 20 písniček originální písničkářky a autorky, k jejichž nahrání si přizvala Domažlickou dudáckou muziku a Cimbálovou muziku Stanislava Gabriela.
hudba

O Mourince a Lojzíkovi (2CD)

299 Kč
239 Kč
Nebojte se klasiky! 21 Don Giovanni -20%
Víte, proč známý svůdník Don Giovanni zabil sevillského komtura, který ho přišel později ze záhrobí potrestat za jeho hříchy? A co je vlastně obsahem velmi zvláštního zápisníku, jehož majitelem je Giovanniho sluha Leporello?
hudba

Nebojte se klasiky! 21 Don Giovanni

229 Kč
183 Kč
Nebojte se klasiky! 18 Dřevěné dechové nástroje aneb Kdo je dutý jako dřevo -20%
Dutá dřevěná tyčka provrtaná jako ementál. A muzikant, který rozhodně není žádné dřevo! O dřevěných dechových nástrojích prozradíme mimo jiné proč hobojisté ocucávají malé dřívko, které je na konci jejich nástroje.
hudba

Nebojte se klasiky! 18 Dřevěné dechové nástroje aneb Kdo je dutý jako dřevo

199 Kč
159 Kč
Nebojte se klasiky! 19 Žesťové nástroje aneb Jak troubí potrubí -20%
Na začátku byla roura. A někdo, kdo do té roury fouknul! Narodily se žesťové nástroje. Proč ale vypadají jako zakroucené vedení ústředního topení? Který se nástroj umí s tóny klouzat, jako na tobogánu? Jak zní neduživý pozoun? Hraje lesní roh v lese?
hudba

Nebojte se klasiky! 19 Žesťové nástroje aneb Jak troubí potrubí

199 Kč
159 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 11 položek
1 2 > >>