Nejprodávanější tituly v roce 2020 - etno

O slunovratu (CD & DVD Platinová edice) -10%
Platinová edice přináší v jednom exkluzivním digipacku legendární platinové CD O slunovratu (obsahující hity jako Modlitba za vodu, Karneval apod.) a DVD s originálním záznamem vystoupení Hradišťanu s taneční částí souboru Hradišťan.
etno

O slunovratu (CD & DVD Platinová edice)

399 Kč
359 Kč
Písňovou zahradou -10%
Multimediální CD věnované 120. výročí narození prof. Vladimíra Úlehly. Kromě zvukové stopy 15 písní zde najdete Úlehlův životopis, jeho bibliografii, archivní fotografie, rukopisy jeho notace, výběr použitých nápěvových varinat písní (s možností jejich přehrání) a výběr použitých textů písní. Rovněž pár slov o cimbálové muzice Danaj, fotografie z natáčení i archivu muziky a diskografii.
etno

Písňovou zahradou

299 Kč
269 Kč
Ej, ženy, ženy, poradteže mi -10%
Melodie z moravsko-slovenského pomezí, především z Horňácka a Kopanic, ozvláštňuje hudebně zdařilé aranžmá Petra Pavlince a Miroslava Kolacii, muzikantsky precizní provedení souboru Musica Folklorica a citlivý, emotivní projev zpěvačky Veroniky Malatincové.
etno

Ej, ženy, ženy, poradteže mi

249 Kč
224 Kč
Zpívání z Horňácka & bonus CD (2CD) -10%
Album zprostředkovává podobu a atmosféru přirozeného lidového muzicírování, tak jak byla obvyklá na Horňácku i v některých dalších regionech ještě v první polovině tohoto století.
etno

Zpívání z Horňácka & bonus CD (2CD)

249 Kč
224 Kč
Spal bych, spal bych, žena mi nedá -10%
Na nahrávce můžete slyšet moravské a slovenské lidové písně s obsahem více či méně erotickým, protkané humorem, možná někdy až tragikomickým. Vše zpracováno s citem a nadhledem.
etno

Spal bych, spal bych, žena mi nedá

299 Kč
269 Kč
Bezobav -10%
Lidová hudba v současné době a bez zbytečného křížení s jinými žánry? Že to jde, a mimořádně kvalitně, bez násilného roubování rockových či dalších trendů, dokazují moravští Bezobratři prolnutím moderního a tradičního přístupu k odkazům lidové hudby. Druhá řadová deska kapely je naplněna především písněmi z moravsko-slovenského pomezí s lidovými baladickými texty.
etno

Bezobav

249 Kč
224 Kč
Romská balada -10%
Spojení Ida Kelarová, Desiderius Dužda, Tomáš Kačo a Škampovo kvarteto Romskou baladou dokazuje, že hudebníci, ač každý z trochu jiné strany hudební scény, často naleznou společnou vizi, aby každý po svém a přece spolu vytvořili dílo, které je právě svými přesahy těžko jednoznačně zařaditelné do jakékoli hudební škatulky.
etno

Romská balada

299 Kč
269 Kč
Z Uher do Moravy & Na derflandském poli (2CD) -10%
Cimbálová muzika Stanislava Gabriela z Babic je skupinou hudebníků z Uherskohradišťska, kteří se hlásí k odkazu dolňáckých cimbálových muzik. Kapela reprezentuje region nejen na domácích scénách, ale i v zahraničí, kde moravská lidová hudba nachází a oslovuje nové posluchače.
etno

Z Uher do Moravy & Na derflandském poli (2CD)

249 Kč
224 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 11 položek
1 2 > >>