Nejprodávanější tituly v roce 2020 - drama

Národní třída -55%
Film podle stejnojmenné knihy Jaroslava Rudiše v hlavní roli s Hynkem Čermákem kombinuje dramatický příběh s černým humorem.
drama

Národní třída

199 Kč
89 Kč
Zelená kniha -33%
Zelená kniha, filmu o skutečném přátelství, které překonalo rasové i třídní rozdíly.
drama

Zelená kniha

199 Kč
134 Kč
Zahradnictví (trilogie) -40%
Filmová trilogie Zahradnictví se skládá ze tří samostatných filmů odehrávajících se na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky (1999).
drama

Zahradnictví (trilogie)

299 Kč
179 Kč
Cena za štěstí -40%
Obyčejné lidské štěstí může mít mnoho podob. Někdy jasných, někdy nečekaných. Kde ho hledat a co mu obětovat? Film režisérky Olgy Dabrowské Cena za štěstí ukazuje příběhy lidí, kteří cestu ke svému štěstí někde ztratili a pokoušejí se jí znovu najít.
drama

Cena za štěstí

299 Kč
179 Kč
Favoritka -40%
Na začátku 18. století vládne Velké Británii královna Anna (Olivia Colman), poslední z rodu Stuartovců, která se do historie zapsala spíše neslavně. Je plachá a přehlížená, trpí bolestivou dnou a není příliš vzdělaná, což z ní činí perfektní oběť.
drama

Favoritka

299 Kč
179 Kč
Poslední semestr -70%
Když se Richard, světem protřelý univerzitní profesor, dozví lékařskou diagnózu, která mění celý jeho dosavadní život, rozhodne se zapomenout na veškerou přetvářku i konvence, aby zbytek života prožil nevázaně a odvážně.
drama

Poslední semestr

299 Kč
89 Kč
Tři billboardy kousek za Ebbingem -10%
Mildred Haynesové (Frances McDormand) zavraždili dceru. A protože se vyšetřování už několik měsíců bezvýsledně vleče, rozhodne se jednat. U vjezdu do města vylepí na tři billboardy velmi kontroverzní vzkazy adresované váženému šéfovi místní policie.
drama

Tři billboardy kousek za Ebbingem

299 Kč
269 Kč
Učitelka -10%
Zdánlivě empatická a laskavě vyhlížející učitelka manipuluje prostřednictvím svých žáků jejich rodiči za účelem osobního obohacení, ať už v podobě materiálních výhod, či dokonce vidiny milostného poměru.
drama

Učitelka

149 Kč
134 Kč
Úsměvy smutných mužů -15%
(15x)

Když spadnete na dno, nezbývá než se odrazit směrem vzhůru. Místy úsměvné, místy drsné zápisky z protialkoholní léčebny.

drama

Úsměvy smutných mužů

239 Kč
203 Kč
Alfa -55%

Velkolepé dobrodružství Alpha, jež se odehrává během poslední doby ledové, vypráví příběh mladého lovce, který se vypravil na svůj první lov s nejzkušenějšími členy kmene. Během výpravy však utrpí zranění a ostatní ho zanechají napospas osudu.

drama

Alfa

199 Kč
89 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 28 položek
1 2 3 > >>