Nejprodávanější tituly v roce 2020 - horory

Krvavá nevěsta -70%
Když se mladá nevěsta (Samara Weaving) provdá do neuvěřitelně bohaté a roztomile vyšinuté rodiny, nečeká, že se její svatební noc promění v nejděsivější noční můru, během které je nucena hrát na schovávanou a bojovat o holý život.
horory

Krvavá nevěsta

299 Kč
89 Kč
Trhlina -10%
(9x)
Děsivý příběh sepsaný podle ústního vyprávění.
horory

Trhlina

298 Kč
268 Kč
Vadí nevadí -10%
Vadí nevadí je poměrně nevinná hra, při které hráči, když na ně přijde řada, volí, zda pravdivě odpoví na nějakou choulostivou otázku, nebo splní obtížný/nepříjemný/ponižující úkol.
horory

Vadí nevadí

299 Kč
269 Kč
Noční můry z temnot -70%
V opuštěném domě úplně na konci města najde parta teenagerů knihu, která je strašnější, než cokoliv, co si kdy dovedli představit. Zanechala ji tu mladá dívka s hrozivým tajemstvím ještě před tím, než sama beze stopy zmizela. Starobylá kniha je plná
horory

Noční můry z temnot

299 Kč
89 Kč
Dětská hra -40%
Producenti filmu To uvádějí šokující novou verzi klasického hororu z roku 1988.
horory

Dětská hra

299 Kč
179 Kč
Hell Fest: Park hrůzy -55%

Představte si, že na Matějské pouti vjedete do strašidelného zámku a do klína vám tam spadne nepříjemně skutečná useknutá hlava. Nemůžete ani mluvit, ovšem nikoho jiného to nevzrušuje, protože useknutá hlava ke strašidelnému zámku tak nějak patří.

horory

Hell Fest: Park hrůzy

199 Kč
89 Kč
Školní nářez -40%
Proslulá britská internátní škola se stává krvavým bojištěm, když se na nedalekém místě objeví tajemná díra. Poté se rozpoutá se nevýslovná hrůza…
horory

Školní nářez

299 Kč
179 Kč
Ve spárech ďábla -55%

Šokující vymítání ďábla, které se vymklo kontrole, stálo mladou dívku život. O několik měsíců později přiváží do márnice, kde pracuje Megan Reed (Shay Mitchell), zohyzděnou mrtvolu.

horory

Ve spárech ďábla

199 Kč
89 Kč