Nejprodávanější tituly v roce 2020 - Liberecký kraj

Krkonoše. Karkonosze. Riesengebirge. -10%
Soubor zahrnuje lokality od západního cípu Krkonoš počínaje Harrachovem a Novým Světem, až po Žacléř a Trutnov na východě, českou i slezskou stranu Krkonoš, včetně Broumovského výběžku s Adršpachem a Teplickými skalami až po kladskou Hejšovinu.
Liberecký kraj

Krkonoše. Karkonosze. Riesengebirge.

498 Kč
448 Kč
Kouzelným pomezím Lužických hor -10%
Buďte vítáni na procházce Kouzelným pomezím Lužických hor, nádherným přírodním koutem ohraničeným Jěštědským hřbetem na východě, Žitavskými horami na severu, malebnou říčkou Ploučnicí na jihu a rozervanými skalami Českosaského Švýcarska na západě.
Liberecký kraj

Kouzelným pomezím Lužických hor

299 Kč
269 Kč
Zmizelé Čechy-Semilsko -10%
Podhorský region Semilsko je místem bohatým na dějinné události i krásným koutem severních Čech. O jeho proměnách pojednává kniha nazvaná Semilsko Pavla Jakubce a Iva Navrátila, která vychází v rámci edice Zmizelé Čechy.
Liberecký kraj

Zmizelé Čechy-Semilsko

289 Kč
260 Kč
Neznámé Čechy 6.díl -10%

Šestý díl Neznámých Čech je věnován východním Čechám, tedy krajině Hradecka, Pardubicka, Chrudimska, Jizerských hor, Železných hor a Vysočiny.

Liberecký kraj

Neznámé Čechy 6.díl

349 Kč
314 Kč
Krajinou Jizerských hor -10%
(1x)
Nechte se provést Krajinou Jizerských hor – kouskem země s nádhernou přírodou, bohatou historií, krajem pověstí, legend i reálných příběhů místních lidí a lidiček …
Liberecký kraj

Krajinou Jizerských hor

299 Kč
269 Kč
Hospodářské a sociální postavení sklářských dělníků na Jablonecku -10%
Tato kniha mapuje situaci v jabloneckém sklářském průmyslu v letech 1918 až 1938, kdy mělo tato odvětví svoje výrazná specifika.
Liberecký kraj

Hospodářské a sociální postavení sklářských dělníků na Jablonecku

125 Kč
113 Kč
Jizerský rok -10%
Autor nachází v proměnách ročních dob, nezvykle rozdělených do sedmi kapitol, neopakovatelné kouzlo hor a vzácnou příležitost zastavit se a naslouchat poselství přírody.
Liberecký kraj

Jizerský rok

290 Kč
261 Kč
Putování za Štěpánkou -10%
Drobná knížka tří severočeských autorů poutavým způsobem přibližuje jednu z nejkrásnějších českých rozhleden.
Liberecký kraj

Putování za Štěpánkou

272 Kč
245 Kč
Český ráj -10%
Další průvodce z edice Česko všemi smysly, navazující na úspěšné svazky Krkonoše a Šumava. Již tradičně v něm nalezenete vše, co ke svým výletům potřebujete – čtivý popis míst se věnuje přírodě i památkám, nechybí ani různé místní pověsti a báje. Por
Liberecký kraj

Český ráj

149 Kč
134 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 31 položek
1 2 3 4 > >>