Nejprodávanější tituly v roce 2020 - Olomoucký kraj

Čarodějnické procesy na Jesenicku -10%
Čarodějnické procesy na Jesenicku v 17. století byly vlivem mnoha nepříznivých okolností natolik rozsáhlé, že je dnes považujeme za největší masový hon na čarodějnice v celém slezském teritoriu.
Olomoucký kraj

Čarodějnické procesy na Jesenicku

309 Kč
278 Kč
Olomoucké vycházky -10%
Nová kniha Milana Ticháka se od jeho předchozích úspěšných publikací poněkud odlišuje. Nepojednává o městě a jeho často zapomenutých historických osudech tematicky, nýbrž místopisně.
Olomoucký kraj

Olomoucké vycházky

259 Kč
233 Kč
Rozhledny a ztracené hrady 2. -10%
Druhý díl - Východ láká čtenáře řadou užitečných informací k cestování po populárních i "ztracených" výhledových místech v kraji Královéhradeckém Pardubickém, Jihomoravském, Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a kraji Vysočina.
Olomoucký kraj

Rozhledny a ztracené hrady 2.

269 Kč
242 Kč
Slavné vily Olomouckého kraje -10%
(1x)
Architektonicky významná či zajímavá rodinná sídla, která vznikala od poloviny 19. století do současnosti na území olomouckého regionu.
Olomoucký kraj

Slavné vily Olomouckého kraje

399 Kč
359 Kč
Horské chaty v Jeseníkách -10%
Prostřednictvím historických pohlednic a fotografií kniha zachycuje původní stavby na horách, později přebudované na ubytovny pro první návštěvníky Jeseníků až po dnešní horské chaty.
Olomoucký kraj

Horské chaty v Jeseníkách

390 Kč
351 Kč
Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů -10%
Autor pohlíží do historie města tentokrát skrze pomníky a pamětní desky v ulicích upomínající na významné osobnosti i dějinné události, ale rovněž o náhrobky na všech zdejších hřbitovech.
Olomoucký kraj

Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů

279 Kč
251 Kč
Archeologie Hostýna -10%
Vrchol Hostýna je dnes především vnímán jako hojně navštěvované poutní místo, jde ale zároveň i o jedno z nejvýznamnějších moravských hradišť ze závěru doby bronzové a počátku doby železné.
Olomoucký kraj

Archeologie Hostýna

92 Kč
83 Kč
Procházky Olomoucí

Krok za krokem olomouckými ulicemi Zažijte královské město Olomouc jinak! Olomouc to není jen katedrála svatého Václava nebo výstaviště Flora. Olomouc to je pestrá architektura, bohatá historie, součást Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Olomoucký kraj

Procházky Olomoucí

169 Kč
Pověsti z Hranicka -10%
Tato sbírka téměř sedmdesáti příběhů přináší nejstarší písemně zaznamenané pověsti a historky z Hranic a okolí.
Olomoucký kraj

Pověsti z Hranicka

260 Kč
234 Kč
Archeologické zrcadlení -63%
Publikace vydaná u příležitosti konání výstavy „Lopatou i počítačem (Archeologie na Olomoucku – včera a dnes)“ rekapituluje téměř 150 let archeologické práce v olomouckém regionu.
Olomoucký kraj

Archeologické zrcadlení

221 Kč
82 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 25 položek
1 2 3 > >>