Nejprodávanější tituly v roce 2020 - právo

Účetnictví pro úplné začátečníky 2020
Kniha vhodná především pro úplného začátečníka díky skutečně srozumitelné formě psaní.
právo

Účetnictví pro úplné začátečníky 2020

186 Kč
Jak se dostat z maléru -10%
(1x)
Myslíte si, že není možné, aby se z normálních kluků stali jednoho dne nevědomky zločinci, po kterých pátrá policie? Standovi, Romanovi a Štěpánovi se to právě podařilo. Napadlo je totiž schovat něco, co patří jednomu z nich.
právo

Jak se dostat z maléru

319 Kč
287 Kč
Pojem práva -10%
Kniha Pojem práva radikálním způsobem změnila tradiční pohledy na právo a jeho vztah k morálce i politice, na pojem přirozeného práva a spravedlnosti i na právní metodologii.
právo

Pojem práva

499 Kč
449 Kč
Obchodní války a pozice ČR -10%
„Pojem „obchodní války“ plní v poslední době stránky tisku jakožto nová hrozba pro světový obchod, spojovaná zejména s nástupem americké administrativy v čele s prezidentem Trumpem.
právo

Obchodní války a pozice ČR

165 Kč
149 Kč
Jaderné právo a právní futurismus -10%
Jak bude vypadat jaderné právo budoucnosti? Tato kniha se věnuje odpovědi na tuto otázku z perspektivy budoucího vývoje jaderných technologií v horizontu následujících desetiletí.
právo

Jaderné právo a právní futurismus

350 Kč
315 Kč
Internetové právo -10%
Využíváte Internet ke své práci? Znáte všechny možné právní dopady, které může vaše působení na webu mít? Zorientujte se v problematice internetového práva v uceleném průvodci, který tuto oblast přehledně mapuje.
právo

Internetové právo

499 Kč
449 Kč
Právo životního prostředí -43%
Ojedinělá kniha na českém trhu s právní literaturou! Naleznete v ní na jednom místě všechny důležité informace týkající se ochrany životního prostředí, jež jsou jinak roztříštěné do mnoha zákonů.
právo

Právo životního prostředí

299 Kč
170 Kč
Jak se vyhnout válce Roseových aneb Právní minimum nejen pro manželství -10%
Praktický manuál rodinného práva pro širokou veřejnost, především pro zamilované, snoubence, partnery, rozvádějící a rozcházející se páry či zainteresovanou veřejnost, jako jsou rodiče.
právo

Jak se vyhnout válce Roseových aneb Právní minimum nejen pro manželství

249 Kč
224 Kč
Co je nového v právu -10%

Jaká práva má umělá inteligence? Pravidla přijatá dnes se zítra stávají zastaralými. Jak právo reaguje na dynamiku současného světa? Jak se staví k novým technologiím, které vychází z umělé inteligence a sběru velkého množství dat?

právo

Co je nového v právu

240 Kč
216 Kč
Digesta seu Pandectae. tomus II. / Digesta neboli Pandekty. svazek II. -10%
Třetí svazek ediční řady Fontes iuris romani, představující překlady základních pramenů římského práva do češtiny, nabízí vybrané tituly z 16. až 35. knihy zákoníku Digesta seu Pandectae císaře Iustiniana z roku 533 n. l.
právo

Digesta seu Pandectae. tomus II. / Digesta neboli Pandekty. svazek II.

590 Kč
531 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 204 položek
<< < 1 2 3 4 .. 21 > >>