Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - právo

Sociální práce na příkladech z praxe -10%
Kde začíná a končí pomoc sociálních pracovníků jejich klientům?
právo

Sociální práce na příkladech z praxe

269 Kč
242 Kč
Zápisy práv do katastru nemovitostí -10%
Publikace Zápisy práv do katastru nemovitostí obsahuje podrobný výklad jednotlivých typů věcných práv k nemovitostem, a to optikou katastrálního úřadu.
právo

Zápisy práv do katastru nemovitostí

1 870 Kč
1 683 Kč
Jak přežít krizi v rodině -10%
Manželství, nebo život na psí knížku? Komu z rodičů patří dítě? Jak se domoct výživného? Kdo koho víc týrá? Jak se rychle rozvést? A rozvádět se vůbec? Musí mě dítě poslechnout? Do jakého věku?
právo

Jak přežít krizi v rodině

299 Kč
269 Kč
Přirozené právo a dějiny -10%
Ve svém nejznámějším díle Přirozené právo a dějiny Leo Strauss popisuje a hodnotí důvody, které vedly k odmítnutí přirozeného práva. Vysvětluje důsledky tohoto odmítnutí i to, proč argumenty proti přirozenému právu nejsou platné.
právo

Přirozené právo a dějiny

348 Kč
313 Kč
Zaměstnávání cizinců v České republice -10%
Zaměstnávání cizinců vyvolává řadu právních otázek. Odpovědi nabízí předkládaná publikace, v jejímž autorském kolektivu jsou přední odborníci z Právnické fakulty Univerzity Karlovy i advokáti specializovaní na tuto problematiku.
právo

Zaměstnávání cizinců v České republice

415 Kč
374 Kč
Náhrada škody způsobená osobou s nebezpečnými vlastnostmi -10%
Publikace je věnována jedné ze zvláštních skutkových podstat dle stávajícího občanského zákoníku (č. 89/2012 Sb.). Konkrétně se jedná o skutkovou podstatu „Náhrada škody způsobená osobou nebezpečných vlastností“ (§ 2923 o. z.).
právo

Náhrada škody způsobená osobou s nebezpečnými vlastnostmi

229 Kč
206 Kč
Jaderné právo -10%
Kniha představuje první komplexní studii o právní úpravě mírového využívání jaderné energie a ionizujícího záření v českém jazyce.
právo

Jaderné právo

350 Kč
315 Kč
Národní soud nad zrádcem Karlem Sabinou -83%
Fakta, vyšetřování, policejní a soudní protokoly, fotografie. Kniha se zabývá tzv. národním soudem z léta roku 1872, kdy byl spisovatel a libretista Prodané nevěsty Karel Sabina odhalen jako konfident pražského policejního ředitelství.
právo

Národní soud nad zrádcem Karlem Sabinou

363 Kč
62 Kč