Nejprodávanější e-knihy v roce 2020 - povídky

Oldřich z Chlumu
(1x)
Kniha je malým dárkem těm čtenářům, kteří si zamilovali příběhy královského prokurátora a správce hradu Bezděz Oldřicha z Chlumu. Autor v ní vypráví, jak pracuje s historickými prameny...
povídky

Oldřich z Chlumu

199 Kč
Slavnosti sněženek
(1x)

Nezkrácená sbírka Hrabalových povídek o Kersku a jeho svérázných obyvatelích.

povídky

Slavnosti sněženek

175 Kč
Konec světa 2+1
(3x)
Deset povídek, deset přesných popisů deseti situací, deset prožitků, které se odehrávají uprostřed magických 90. let.
povídky

Konec světa

189 Kč
Fahrenheitova dvojčata
(3x)
Michela Fabera porůznu přirovnávali k Ianu McEwanovi, Paulu Austerovi či Roaldu Dahlovi, ale sbírka povídek Fahrenheitova dvojčata bohatě dokazuje, že pro Fabera jsou všechny škatulky příliš těsné.
povídky

Fahrenheitova dvojčata

139 Kč
69
(1x)
Lechtivá knížka od Sexy Luccy. Obsahuje 69 erotických povídek, v nichž se zhmotní vaše tajné sny a sexuální fantazie, o nichž jste se báli komukoliv přiznat.
povídky

69

99 Kč
Praha noir
(1x)
Kolik tváří můžou mít pražské zločiny, záhady a tajemství? Čtrnáct předních českých autorů přijalo výzvu nabídnout na tuto otázku odpověď a navázat tak na bohatou tradici kriminálních a tajemných příběhů s pražskými náměty.
povídky

Praha noir

Pavel Mandys (ed.)
165 Kč
Pátá čtvrtina
Pátá čtvrtina je sbírka hororových povídek, která v češtině poprvé vychází v rozšířené podobě. Obsahuje dvě nově přeložené kapitoly: Udrž hlavu a Majestátní Brooklyn.
povídky

Pátá čtvrtina

199 Kč
Láska v temné ulici 2+1
Paříž, New York, Švýcarsko, zapadlý kout amerického venkova – to všechno jsou místa, která Irwin Shaw, jeden z nejlepších amerických prozaiků 20. století, mistrovsky zachytil ve své povídkové sbírce Láska v temné ulici.
povídky

Láska v temné ulici

209 Kč
Místa ve tmě
(2x)

Pod povrchem všedního dne. Tereza je rozvedená a život si zpestřuje milenci. Klára je ptáček ve zlaté kleci. Eva se obětovala dětem a rodině. Karla si chce pořádně užívat. Alice se snaží nebýt plačka.

povídky

Místa ve tmě

199 Kč
Povídky na tělo 2+1
(4x)
Po několika románech přichází Martina Formanová se souborem kratších povídek, které spojuje společné téma – partnerské a intimní vztahy v nejrozmanitějších podobách.
povídky

Povídky na tělo

142 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 200 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 20 > >>