Nejprodávanější tituly v roce 2020 - povídky

Zpověď Jonatána Papírníka -10%

Jedna z deseti nejlepších dětských knih podle časopisu TIME. Nevšední dobrodružství chlapce, který nečekaně zjistí, že existuje pouze v představách malé holky. Jonatán Papírník je přesvědčený, že ho všichni nenávidí. Učitelé, spolužáci, jezevčík…

povídky

Zpověď Jonatána Papírníka

199 Kč
179 Kč
Auto z pralesa -10%
Knihy Daisy Mrázkové vedou nenásilným, křehkým způsobem k nejpodstatnějším otázkám lidské existence.
povídky

Auto z pralesa

249 Kč
224 Kč
Tichý doprovod a jiné prózy -10%
(1x)
Druhý svazek výboru z díla Rainera Marii Rilka (1875–1926) se zaměřuje na jeho rozsáhlou ranou prozaickou tvorbu.
povídky

Tichý doprovod a jiné prózy

345 Kč
311 Kč
Příběhy obyčejného šílenství -15%
(1x)
Čtyřiatřicet povídek z neobyčejně plodného období v životě Charlese Bukowského, konce šedesátých a začátku sedmdesátých let. Nonkonformním, drsně originálním stylem v nich reflektuje své existenciální zoufalství, pijáckou samotu a morbidní humor.
povídky

Příběhy obyčejného šílenství

259 Kč
220 Kč
Nejlepší povídky z cest -10%
Další tematický soubor skvělých humoresek, v nichž Kishon předládá pestrou směs zážitků z nejrůznějších zemí několika kontinentů a řadu důmyslných kishonovských tipů a rad nezbytných na cesty.
povídky

Nejlepší povídky z cest

299 Kč
269 Kč
Skořicové krámy
(3x)
Povídkový cyklus představitele polské avantgardní prózy meziválečného období, objeveného až v druhé polovině našeho století a právem řazeného po bok Franze Kafky.
povídky

Skořicové krámy

189 Kč
Anděl Esmeralda -10%
Kniha nabízí průřez spisovatelovou tvorbou od konce sedmdesátých let do současnosti. V jistém smyslu přitom může sloužit jako úvod do DeLillova světa, najdeme v ní totiž většinu autorových erbovních témat: odcizení, paranoiu, obavu či děs ze světa.
povídky

Anděl Esmeralda

248 Kč
223 Kč
Oldřich z Chlumu -10%
Kniha je malým dárkem těm čtenářům, kteří si zamilovali příběhy královského prokurátora a správce hradu Bezděz Oldřicha z Chlumu. Autor v ní vypráví, jak pracuje s historickými prameny...
povídky

Oldřich z Chlumu

319 Kč
287 Kč
Povídky -10%
(4x)
Souborné vydání povídkové tvorby jednoho z nejvýznamnější českých autorů posledního dvacetiletí. Povídky nedávno zesnulého Jana Balabána patří ke klenotům české literatury a to nejen podle kritiky, ale především podle čtenářů.
povídky

Povídky

349 Kč
314 Kč
Sběratel mušlí -55%
(1x)
Autor zavádí čtenáře na africké pobřeží i na předměstí Ohia, ukazuje předstíranou pompéznost i boj o přežití v divočině, hojnost přírody i její divokou sílu.
povídky

Sběratel mušlí

299 Kč
134 Kč
Zobrazuji 31 - 40 z 688 položek
<< < 1 2 3 4 5 6 .. 69 > >>