Kniha dokumentuje měsíční cestu autora z Chicaga do Los Angeles. Soubor 220 fotografií vytváří ucelený pohled Evropana na dnešní život kolem legendární cesty z Východu na Západ.
12 typických vlastností lidí narozených ve znamení Střelce popsané s vtipem, pozitivně a zábavně. Knížka hravě kombinuje barevné ilustrační obrázky a humorný text. 100 % pozitivní.
Mnohokrát již lidé z domácího hospice Cesta domů otevírali dveře domova, kde někdo umíral, a jeho blízcí mu chtěli být nablízku. Každé dveře byly jiné, každý osud za nimi také.
Růst je velké dobrodružství!
V tomto překrásném památníčku společně zachováme vzpomínky a důležitá data z mých prvních tří let: narozeniny, začátky ve školce, první zoubek i nejmilejší knížky a hračky.
Výpravná fotografická publikace mapující město Litoměřice a jejich okolí. Ať už se jedná o malebnou krajinu Českého středohoří, rekreační oblast Píšťanského jezera nebo mnohé pohledy na majestátní řeku Labe, která protéká Litoměřicemi.
Čtyřicáté narozeniny jsou úžasně napínavé! Oslavenci nadchází skvělé období. Může si připomínat dosažené úspěchy a zároveň plánovat začátek nových báječných dobrodružství!
Pohled zblízka na práci návrhářky. Zákulisí módní přehlídky. Návrhářské úkoly přímo pro tebe. V tomhle bloku jsi spoluautorka, módní návrhářka i editorka.