Nejprodávanější audioknihy na CD - leden 2021 - příběhy ze života

Mluvící balík -20%
Prázdniny v Řecku právě začínají! Penelopka, Petr a Šimon si hrají na pláži, ale náhle se k nim po vlnách přiblíží velký balík, z něhož se ozývají záhadné hlasy...
příběhy ze života

Mluvící balík

349 Kč
279 Kč
Karlík a velký skleněný výtah -20%
Pozor! Pokračování Karlíka a továrny na čokoládu je tady! Karlík se stal váženým majitelem továrny na čokoládu. Když spolu se svou rodinou a panem Wonkou vystřelí skleněným výtahem na oblohu, nedopatřením se ocitnou na oběžné dráze Země.
příběhy ze života

Karlík a velký skleněný výtah

299 Kč
239 Kč
Medvídek Pú -20%
(1x)
Klasické dětské vyprávění prokládané básničkami a písničkami vychází nově ve fantastickém, originálním podání Vojty Kotka.
příběhy ze života

Medvídek Pú

349 Kč
279 Kč
Mumínci: Tatínek a moře -20%
Jednoho večera se muminí rodina i s malou Miou nalodí, opustí staré údolí a vypluje vstříc novému domovu – tatínkovu vysněnému ostrovu s majákem daleko v moři. Ten se zprvu zdá zcela opuštěný, ale není tomu tak, dějí se tam podivné věci.
příběhy ze života

Mumínci: Tatínek a moře

299 Kč
239 Kč
Anička na řece -20%
Miluješ prázdniny a dobrodružství? Anička ano. Letos je prožije jako správný vodák na řece Lužnici. Zní to jako báječné léto!
příběhy ze života

Anička na řece

199 Kč
159 Kč
Malý princ -20%
(4x)
Nesmrtelný příběh havarovaného letce a malého prince, plný fantazie a neopakovatelné, jímavé atmosféry, znovu ožívá, tentokrát v luxusním vydání a v novém překladu Jiřího Pelána.
příběhy ze života

Malý princ

299 Kč
239 Kč
Gulliverovy cesty -20%
Slavný příběh odvážného Lemuela Gullivera, který na svých cestách navštěvuje podivuhodné kraje, kde žijí lidé velcí jako obři nebo naopak maličcí jako prst.
příběhy ze života

Gulliverovy cesty

179 Kč
143 Kč
Pipi Dlouhá punčocha -20%
(1x)
Pipi má nevšední jméno, chování i vzezření a navíc bydlí sama bez rodičů v domku na okraji města. Příhody malé Pipi v podání Veroniky Gajerové!
příběhy ze života

Pipi Dlouhá punčocha

269 Kč
215 Kč
Fotbaláci I.. Záhada usínajících rozhodčí -20%
Jmenuju se Francisco, ale všichni z týmu mi říkají Pako. Nedávno mi bylo jedenáct a právě jdu kopat tu nejdůležitější penaltu v dějinách Soto Alta.
příběhy ze života

Fotbaláci I.. Záhada usínajících rozhodčí

299 Kč
239 Kč
H2O a poklad šíleného oka -20%
Dobrodružné sci-fi o klanu kamarádů, pidivzducholodi Abramis, gotické podzemní dráze a vyloupení Státní banky? To je nová kniha od Petra Stančíka a Galiny Miklínové.
příběhy ze života

H2O a poklad šíleného oka

269 Kč
215 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 19 položek
1 2 > >>