Nejprodávanější tituly - leden 2021 - Liberecký kraj

Krkonoše. Karkonosze. Riesengebirge. -20%
Soubor zahrnuje lokality od západního cípu Krkonoš počínaje Harrachovem a Novým Světem, až po Žacléř a Trutnov na východě, českou i slezskou stranu Krkonoš, včetně Broumovského výběžku s Adršpachem a Teplickými skalami až po kladskou Hejšovinu.
Liberecký kraj

Krkonoše. Karkonosze. Riesengebirge.

498 Kč
398 Kč
Pod Ještědem -73%
Katalog k výstavě s názvem Pod Ještědem si klade za cíl představit aktuální výtvarné dění v oblasti na dohled symbolu severních Čech - Ještědu. Regiony Liberecka, Jablonecka a Turnovska, v nichž je stále živá tradice sklářského designu.
Liberecký kraj

Pod Ještědem

120 Kč
32 Kč
Jilemnice -20%
Kniha je fotografickou procházkou po historickém městě Jilemnici, přes dvě stovky fotografií doplňuje zasvěcený text ředitele Krkonošského muzea v Jilemnici Jana Luštince. Texty jsou u foto uvedeny též v anglickém překladu.
Liberecký kraj

Jilemnice

350 Kč
280 Kč
Liberec -20%
Kniha Dějiny Liberce představuje severočeské město, které se od 16. století, kdy získalo městský znak a začali v něm působit první soukeníci, zvolna rozvíjelo jako město poddanské.
Liberecký kraj

Liberec

599 Kč
479 Kč
Putování za Štěpánkou -20%
Drobná knížka tří severočeských autorů poutavým způsobem přibližuje jednu z nejkrásnějších českých rozhleden.
Liberecký kraj

Putování za Štěpánkou

272 Kč
218 Kč
Báje a pověsti z Čech a Moravy - Liberecko -20%
Tento svazek bájí je věnován Liberecku, a tedy i řadě příběhů o rozhodně nejznámější postavě našich novodobých bájí – Krakonošovi (Rýbrcoulovi), jehož figura doznala v průběhu času různých proměn.
Liberecký kraj

Báje a pověsti z Čech a Moravy - Liberecko

50 Kč
40 Kč
Liberec -20%
Kniha předkládá především dochovaný architektonický fond z období 19. a 20. století, ale zaznamenán je také Liberec současnosti, který se mění doslova před očima.
Liberecký kraj

Liberec

645 Kč
516 Kč
Encyklopedie českých vesnic V. – Liberecký kraj -20%
Již pátý díl projektu je věnován oblasti severních Čech v rozsahu dnešního Libereckého kraje. Přestože Liberecko patří mezi nejmenší kraje v ČR, představuje bohatou pokladnici lidového stavitelství.
Liberecký kraj

Encyklopedie českých vesnic V. – Liberecký kraj

890 Kč
712 Kč
Liberec -20%
Tento turistický průvodce je první knihou svého druhu, která v takovéto podobě v Liberci vyšla. Ideově vychází z velmi podrobných průvodců předválečných německých autorů, systematicky je však řazena po vzoru nejmodernějších zahraničních publikací.
Liberecký kraj

Liberec

318 Kč
254 Kč