Nejprodávanější e-knihy - říjen 2021 - encyklopedie

Nekonečno v dlani -20%
(2x)
Spousta věcí v našem světě působí naprosto logicky a významné vědecké objevy nám pomohly porozumět sami sobě, naší planetě i našemu místu ve vesmíru až do neuvěřitelných detailů. Avšak naše vesmírná dobrodružství, stále se prohlubující chápání kvantového světa a ohromný technologický pokrok v minulém století nám také odhalily vesmír, který je mnohem podivnější, než jsme si vůbec dokázali představit.
encyklopedie

Nekonečno v dlani

169 Kč
135 Kč
Výkladový slovník z pedagogiky -20%
Výkladový slovník z pedagogiky je určen především studentům pedagogických oborů, jimž může posloužit jako vhodný doplněk základních učebních textů a učebnic z oblasti věd o výchově.
encyklopedie

Výkladový slovník z pedagogiky

280 Kč
224 Kč
Největší operace druhé světové války -20%
Projděte si známé i méně známé operace druhé světové války. Od napadení Polska Německem po bombové útoky Američanů na japonská města Hirošimu a Nagasaki. Kniha rozebírá klíčové momenty, jež určily vývoj největšího konfliktu v lidských dějinách…
encyklopedie

Největší operace druhé světové války

199 Kč
159 Kč
Co nevíte o železnici -20%
Železnice je svět plný zajímavostí, jedinečných technických řešení, rekordů, kuriozit a někdy i nešťastných náhod a neštěstí.
encyklopedie

Co nevíte o železnici

199 Kč
159 Kč
Hurá do galerie -20%

Poznejte barevný svět výtvarného umění! Vydejte se na poznávací výlet do světa výtvarného umění. Cesta povede napříč staletími i uměleckými styly. Provázet vás budou veselé ilustrace, díky nimž si pojmy ze světa výtvarného umění snadno zapamatujete.

encyklopedie

Hurá do galerie

149 Kč
119 Kč
Encyklopedie mytologie Japonska a Koreje -20%
Autorky, koreanistka a japanistka, přinášejí základní přehled o vývoji mytických a náboženských systémů na Korejském poloostrově a Japonském souostroví.
encyklopedie

Encyklopedie mytologie Japonska a Koreje

90 Kč
72 Kč
Encyklopedie řeckých bohů a mýtů -20%
Příručka k orientaci ve složitém systému řecké mytologie s příběhy a atributy řeckých bohů, bohyň a héróů. Publikace je provázena kresbami v textu a doplněna přehledem použité literatury.
encyklopedie

Encyklopedie řeckých bohů a mýtů

140 Kč
112 Kč
Encyklopedie bohů a mýtů předkolumbovské Ameriky -20%
Kniha představuje božstva Olméků, Toltéků, Aztéků, Mayů, Zapotéků, Inků, ale i mnoha dalších národů Střední i Jižní Ameriky .
encyklopedie

Encyklopedie bohů a mýtů předkolumbovské Ameriky

120 Kč
96 Kč