Nejprodávanější e-knihy - říjen 2021 - řemesla - dílna

Kutilovy výrobky – polytechnika pro předškolní děti -20%
Publikace reaguje na zvyšující se poptávku po návratu manuálních aktivit do života dětí, a to nejen těch školou povinných, ale zejména předškoláků. Právě na ně je tato kniha především zaměřena.
řemesla - dílna

Kutilovy výrobky – polytechnika pro předškolní děti

95 Kč
76 Kč
Tesařství - Tradice z pohledu dneška -20%
Umění a postupy starých mistrů a stavitelů najdete v novém dotisku knihy Tesařství c. k. profesorů Ing. Jaroslava Kohouta a arch. Antonína Tobka.
řemesla - dílna

Tesařství - Tradice z pohledu dneška

293 Kč
234 Kč
Tepelné čerpadlo pro váš dům -20%
Kniha pomůže zájemcům při výběru tepelného čerpadla, aby se dokázali správně a kvalifikovaně rozhodnout a udělali si představu o rozsahu a důležitosti celé instalace.
řemesla - dílna

Tepelné čerpadlo pro váš dům

135 Kč
108 Kč
Elektroinstalace doma a na chatě -20%
(1x)
Třetí vydání úspěšného titulu bylo sestaveno i na základě dotazů a připomínek čtenářů k předchozímu vydání, respektuje platné vyhlášky a normy, ale necituje je.
řemesla - dílna

Elektroinstalace doma a na chatě

135 Kč
108 Kč
Podlahové vytápění -20%
Jediná kniha na našem trhu s praktickým návrhem na montáž podlahového vytápění, v níž zkušený autor popisuje srozumitelnou formou vše důležité, co se týká výběru, návrhu, výhod a nevýhod systémů podlahového vytápění.
řemesla - dílna

Podlahové vytápění

110 Kč
88 Kč
Zakládáme zahradu -20%
Publikace od zkušeného zahradního architekta vás seznámí se základními pravidly při projektování zahrady a podrobně provede jednotlivými kroky při vlastním zakládání.
řemesla - dílna

Zakládáme zahradu

101 Kč
81 Kč