Nejprodávanější e-knihy - únor 2021 - armáda, zbraně a vojenská technika

Kyselá těšínská jablíčka -20%
(1x)
Těšínská jablíčka. A ještě kyselá…Mohlo by se zdát, že spojovat něco takového s válkami, byť polozapomenutými, se ani trochu nehodí. A přece asi nejlépe vystihují obsah této knížky.
armáda, zbraně a vojenská technika

Kyselá těšínská jablíčka

129 Kč
103 Kč
Na stráži míru -20%
Autor patří ke generaci, která dospívala v době reálného socialismu, kdy ještě platila povinná vojenská služba, a vychází z vlastních zkušeností u prvosledového útvaru. Pojem „vojna“ se dávno vytratil z povědomí mladých mužů a mnohdy o ní nemají sebemenší představu.
armáda, zbraně a vojenská technika

Na stráži míru

179 Kč
143 Kč
Henlein - vůdce sudetských Němců -20%
Autor podrobně líčí Henleinův osobní a rodinný život, jeho charakterové vlastnosti, politickou kariéru i konec v zajateckém táboře v Plzni. Součástí knihy je množství fotografií, z nichž některé dosud nebyly publikovány.
armáda, zbraně a vojenská technika

Henlein - vůdce sudetských Němců

179 Kč
143 Kč
Koněv: Osvoboditel, nebo okupant -20%
Jediná komplexní biografie maršála Koněva na českém trhu. Téma osobnosti velitele Rudé armády, která pod jeho vedením osvobodila protektorát, ale o 11 let později také krvavě potlačila povstání v Maďarsku...
armáda, zbraně a vojenská technika

Koněv: Osvoboditel, nebo okupant

209 Kč
167 Kč
Tanky pod lupou -20%

Když tanky uspějí, vítězství následuje. Obrazová encyklopedie předního historika vojenství Michaela E. Haskewa obsahuje portréty padesáti klíčových tanků a obrněných bojových vozidel vyrobených od roku 1918 do současnosti. Každé heslo zahrnuje originální schematický řez stroje s popisky, detailní trojrozměrná vyobrazení, ilustrace a historické fotografie.

armáda, zbraně a vojenská technika

Tanky pod lupou

319 Kč
255 Kč
Třetí říše poslouchá -20%
Jedním z nejslavnějších příběhů druhé světové války je ten o prolomení Enigmy. Ale úspěchy dešifrantů z Bletchley Park vypovídají jen o polovině příběhu – na druhé straně Lamanšského průlivu totiž už od 30. let usilovně pracují německé zpravodajské agentury na prolamování spojeneckých (zejména britských) šifer.
armáda, zbraně a vojenská technika

Třetí říše poslouchá

249 Kč
199 Kč
Život v utajení -20%
(1x)
Autorka ve svých fascinujících pamětech vypráví o výcviku a nasazení v elitní jednotce CIA, o pronásledování nebezpečných mezinárodních teroristů, ale také o manželství a narození dcery během práce v utajení.
armáda, zbraně a vojenská technika

Život v utajení

280 Kč
224 Kč
Československé stíhací letouny -20%
Se vznikem samostatného Československa započalo budování ozbrojených sil mladé republiky, samozřejmě včetně vojenského letectva, které započalo svůj bouřlivý rozvoj již během první světové války.
armáda, zbraně a vojenská technika

Československé stíhací letouny

169 Kč
135 Kč
Slavné bitvy českých dějin -20%
44 "slavných bitev" – vítězství i porážek, které utvářely české dějiny od nejstarších dob do současnosti.
armáda, zbraně a vojenská technika

Slavné bitvy českých dějin

424 Kč
339 Kč
Oděni ve cti a železe -20%
Deník skotského profesionálního vojáka Roberta Monroa z let 1626-1634, jehož historicko-antropologické uchopení je předmětem tohoto textu, je považován za jeden z nejvýznamnějších egodokumentů z doby třicetileté války.
armáda, zbraně a vojenská technika

Oděni ve cti a železe

98 Kč
78 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 30 položek
1 2 3 > >>