Martin Fourcade

268 Kč
238 Kč
Nottingham 1936
Turnajová kniha jednoho z nejsilnějších turnajů v historii. Hrálo zde celkem 5 mistrů světa a celá světová špička.

134 Kč
Temnotou po Velké čínské zdi
(1x)
Zápisky nevidomého běžce Ondřeje Zmeškala z cesty do Číny, která proběhla v květnu 2016 a která vyvrcholila absolvováním maratonu na Velké Čínské zdi.

161 Kč
Trojboj s draky - 20%
Nechte se inspirovat strhujícím příběhem triatlonisty Tomáše Slavaty, původně sprejera a kluka ulice, kterého nezlomily ani neuspořádané poměry v jeho vlastní rodině.
Ukázky

Trojboj s draky

229 Kč
183 Kč
Základy ultramaratonského tréninku - 11%

Až doposud ultramaratonský běh trpěl nedostatkem ověřitelných a obecně platných informací překračujících rámec individuálních zkušeností jednotlivých závodníků, které by byly uplatnitelné v tréninkových programech.

Základy ultramaratonského tréninku

332 Kč
295 Kč
Zlatý podraz - 11%
Celá kniha je obrazovým dokumentem z přípravy a natáčení celovečerního filmu Radima Špačka o lásce, přátelství a naději Zlatý podraz.

Zlatý podraz

269 Kč
239 Kč
Paul Morphy díl II. - 11%
(1x)
O Paulu Morphym (1837-1884) byly napsány desítky knih a Maróczyho dílo patří k těm nejzdařilejším. Oba díly obsahují celkem 290 komentovaných partií, uspořádaných chronologicky od roku 1849 do 1869, kdy Morphy skončil svoji šachovou kariéru.

Paul Morphy díl II.

179 Kč
159 Kč
Bohumil Staša: Slavná léta s ČZ i Jawou - 20%
Další publikace z řady edice Technická elita národa přináší všem milovníkům motocyklového závodění pohled na životní osudy rodu Stašů, především však Bohumila Staši staršího. Dvacetinásobný mistr republiky a účastník 63 velkých cen mistrovství světa.