Nejprodávanější e-knihy - březen 2021 - ekonomie

XRP, vládce kryptoměn -20%
Kryptoměna XRP prošla v posledních letech velkým vývojem. Z neznámého aktiva, jehož cena prudce měnila hodnotu, se postupně proměnila ve stabilní měnu, kterou používají velké finanční společnosti i banky.
ekonomie

XRP, vládce kryptoměn

149 Kč
119 Kč
Začínáme na burze -20%

Akcie, komodity, forex i kryptoměny Chcete dosáhnout úspěchu při obchodování na finančních trzích? Nevyznáte se v příliš odborných analýzách na finančních serverech? Všem začínajícím investorům přichází na pomoc kniha Ondřeje Hartmana.

ekonomie

Začínáme na burze

199 Kč
159 Kč
Svěřenské fondy -20%
Seznamte se s velice zajímavým a přínosným právním nástrojem, jak si uspořádat rodinné majetkové poměry a vyhnout se problémům do budoucna.
ekonomie

Svěřenské fondy

246 Kč
197 Kč
Ekonomie -20%
Publikace umožňuje pochopit základní pojmy, principy a důsledky rozhodování ekonomických subjektů na mikroekonomické i makroekonomické úrovni. Poskytuje základní rámec a nástroje pro analýzu tohoto chování.
ekonomie

Ekonomie

129 Kč
103 Kč
Manažerské účetnictví - nástroje a metody -20%
Publikace ve druhém, aktualizovaném a přepracovaném vydání poskytuje čtenáři komplexní vědomostní základ pro pochopení obsahové náplně a fungování systému účetních informací určených řídícím pracovníkům.
ekonomie

Manažerské účetnictví - nástroje a metody

575 Kč
460 Kč
Podvojné účetnictví 2020 -20%
Pro všechny, kteří mají zájem dobře se naučit podvojně účtovat!
ekonomie

Podvojné účetnictví 2020

203 Kč
162 Kč
Účetnictví pro úplné začátečníky 2020 -20%
Kniha vhodná především pro úplného začátečníka díky skutečně srozumitelné formě psaní.
ekonomie

Účetnictví pro úplné začátečníky 2020

186 Kč
149 Kč
Dlouhodobý finanční management -20%
Publikace navazuje na dnes již legendární texty autorů Valacha respektive Kislingerové (z tuzemska), nebo Brealey-Myers-Allen ze zahraničí. Věnuje se velice aktuálnímu a v odborné praxi hojně diskutovanému tématu dlouhodobého finančního managentu.
ekonomie

Dlouhodobý finanční management

305 Kč
244 Kč
Mluv jako TED -20%

Chyťte svým projevem posluchače za srdce! Chcete, aby vás ostatní poslouchali? Abyste zaujali, musíte své nápady umět prodat. To je dovednost, která otevírá bránu ke splnění vašich snů.

ekonomie

Mluv jako TED

199 Kč
159 Kč
Nové trendy v leadershipu -20%
Cílem knihy je představit základní přístupy v leadershipu a v šesti studiích vybraných konceptů poukázat na specifika leadershipu uplatňovaného v českých podmínkách a představit trendy leadershipu, které jsou aktuální v globálních podmínkách. Leadership je v současnosti vymezován jako proces ovlivňování druhých za účelem dosažení společných cílů.
ekonomie

Nové trendy v leadershipu

199 Kč
159 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 99 položek
<< < 1 2 3 4 .. 10 > >>