Nejprodávanější knihy - duben 2021 - přírodní vědy

Stručné odpovědi na velké otázky -20%
(2x)
Hawking ve své poslední publikované knize určené širokému okruhu čtenářů zkoumá řadu z největších záhad vesmíru, i potenciální problémy, kterým čelí nebo může čelit lidstvo na naší domovské planetě.
přírodní vědy

Stručné odpovědi na velké otázky

298 Kč
238 Kč
Rozchod s bohem -20%
V tomto svižném uvedení do moderního ateismu nám jeden z nejvýznamnějších vědců dneška vysvětluje, proč bychom neměli věřit v boha. Argumenty, které rozvíjel v dosavadní práci, představuje ve své nejnovější knize stručně, přehledně a působivě.
přírodní vědy

Rozchod s bohem

298 Kč
238 Kč
Město naruby -20%
Skupina urbanistů, sociálních vědců, filozofů, archeologů, ekologů a umělců se pokusila společně nahlédnout na naše postsocialistická, postindustriální a globalizovaná města naruby.
přírodní vědy

Město naruby

695 Kč
556 Kč
Duchové vesmíru aneb třináctero příběhů o neutrinech -20%

„Duchové vesmíru“ volně navazují na předchozí tituly „Jak vznikal svět“, „Z kuchyně do vesmíru“ a „Blýskání“. V knížce naleznete ve třinácti příbězích poutavá svědectví o neutrinech, nejpodivnějších částicích, které kdy lidé objevili.

přírodní vědy

Duchové vesmíru aneb třináctero příběhů o neutrinech

280 Kč
224 Kč
Atlas ptáků České a Slovenské republiky - 3. aktualizované vydání -20%
Nové vydání celobarevné příručky pro určování ptáků hnízdících nebo častěji zastižených na území obou republik zohledňuje aktuální stav naší avifauny. Na barevných tabulích je vyobrazeno přes 400 druhů ptáků.
přírodní vědy

Atlas ptáků České a Slovenské republiky - 3. aktualizované vydání

350 Kč
280 Kč
Matematika pro život -20%
Matematika je všude kolem nás, stačí se jen naučit jinak přemýšlet.
přírodní vědy

Matematika pro život

399 Kč
319 Kč
Velká kniha opeřené havěti -20%
(1x)
Chceš vědět, proč jsou plameňáci růžoví, proč papuchalk podupává nohama nebo kolikrát za sekundu mávnou kolibříci křídly? To budeš koukat... V knize se skrývají nejen odpovědi na tyto otázky, ale i spousta další zábavy.
přírodní vědy

Velká kniha opeřené havěti

299 Kč
239 Kč
Evoluční fytoterapie -20%
Tato průkopnická kniha zkoumá spojení klinického bylinářství, ajurvédy, lékařské astrologie, spagyrické alchymie a lékařských a esoterických tradic z celého světa do skutečně holistického systému rostlinné medicíny.
přírodní vědy

Evoluční fytoterapie

699 Kč
559 Kč
Konec stárnutí -20%
Svůj profesní život zasvětil výzkumu mechanismu stárnutí a patří dnes mezi nejvýznačnější vědecké osobnosti v genetice a ve výzkumu dlouhověkosti.
přírodní vědy

Konec stárnutí

449 Kč
359 Kč
Zelená (se) Země -20%
Existují světélkující zvířata? Přežije rozpůlená žížala? Potřebuje Země sluneční brýle? Co je to ta změna klimatu, o které se pořád mluví? Co ji způsobuje a proč je nebezpečná?
přírodní vědy

Zelená (se) Země

498 Kč
398 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 345 položek
1 2 3 .. 35 > >>