Nejprodávanější e-knihy - duben 2021 - životní prostředí a ekologie

Metabolismus společnosti -20%
V posledních dvou stoletích se lidé stali dominantní silou na této planetě. Vzhledem k jejich závislosti na globálním ekosystému a službách, které lidstvu poskytuje, by měli vědět, do jaké míry ovlivňují klíčové přírodní procesy.
životní prostředí a ekologie

Metabolismus společnosti

230 Kč
184 Kč
Ekosystémová a krajinná ekologie -20%
Kniha, jež je přepracovanou a doplněnou verzí stejnojmenného učebního textu z roku 2008, uvádí čtenáře do problematiky vzájemného vztahu ekosystému a krajiny.
životní prostředí a ekologie

Ekosystémová a krajinná ekologie

130 Kč
104 Kč
Divočina v zahradě -20%
Divokou přírodu máme přímo pod nosem - v zahradách a parcích, v mezerách v chodníku a v zemi pod svýma nohama. Dave Goulson nahlíží do kompostu, vrtá se v hlíně a noří se do zahradního jezírka.
životní prostředí a ekologie

Divočina v zahradě

295 Kč
236 Kč
Životní prostředí v globální perspektivě -20%
Environmentální regulace, uplatňované od šedesátých let, byly v mnohém úspěšné, a nejhorší průvodní jevy rychlé industrializace se tedy podařilo zmírnit.
životní prostředí a ekologie

Životní prostředí v globální perspektivě

200 Kč
160 Kč
Pytlík a flaška -20%
Pytlík a Flaška se potkají na dětské oslavě. Padnou si do oka, ale krutý osud je náhle rozdělí. Následující dobrdružství Pytlíka i dlouhé putování Flašky mohou čtenáři sledovat prostřednictvím výjimečného formátu oboustranné knížky.
životní prostředí a ekologie

Pytlík a flaška

149 Kč
119 Kč
Revoluce jednoho stébla slámy -20%
Co můžeme přestat dělat ještě dnes? Kniha o zemědělství, která není jenom o zemědělství.
životní prostředí a ekologie

Revoluce jednoho stébla slámy

212 Kč
170 Kč
Život skoro bez odpadu -20%
Je vůbec možné žít bez odpadu? Ano je! Tedy skoro. Jak na to vám představí trojice autorek, které založily známý blog Czech Zero Waste o životním stylu, který snižuje negativní dopad nejen na životní prostředí, ale i na lidi v našem okolí.
životní prostředí a ekologie

Život skoro bez odpadu

219 Kč
175 Kč
Utajený les -20%
Kniha se věnuje dění v přírodě, přibližuje nám les a jeho obyvatele, popisuje vztahy nejrůznějších organismů mezi sebou a sleduje změny v přírodě v průběhu celého roku. Autor čtivým, poetickým a hlavně srozumitelným jazykem popisuje často velmi složité děje v přírodě a na základě svých konkrétních…
životní prostředí a ekologie

Utajený les

209 Kč
167 Kč
Atmosféra a klima. Aktuální otázky znečištění ovzduší -20%
Kniha probírá důležité aspekty znečištění ovzduší a pomáhá pochopit principy jevů a dějů v zemské atmosféře, klimatické změny a problematiku ochrany atmosféry v globálním kontextu, včetně ekologické politiky v praxi.
životní prostředí a ekologie

Atmosféra a klima. Aktuální otázky znečištění ovzduší

240 Kč
192 Kč