Nejprodávanější tituly - duben 2021 - etno

Cestou na jih -10%
Album Tomáše Kočka & ORCHESTRu „Cestou na jih“ je veselým i „zadoomaným“ putováním moravskými etnoregiony z jeho rodného severu, přes tajemné Kopanice až na vinný jih.
etno

Cestou na jih

299 Kč
269 Kč
Romská balada -10%
Spojení Ida Kelarová, Desiderius Dužda, Tomáš Kačo a Škampovo kvarteto Romskou baladou dokazuje, že hudebníci, ač každý z trochu jiné strany hudební scény, často naleznou společnou vizi, aby každý po svém a přece spolu vytvořili dílo, které je právě svými přesahy těžko jednoznačně zařaditelné do jakékoli hudební škatulky.
etno

Romská balada

299 Kč
269 Kč
Reprezent -10%
Rok a půl po vydání zlaté desky Romano Hip Hop, po hektickém čase, který úspěch alba přinesl, vydávají Gipsy.cz album Reprezent. CD navazuje na debutovou nahrávku a přináší s sebou rozvinutý romano hip-hop style, skvěle kombinující hip hop, rap romskou tradiční hudbu i popové a R´n´B prvky.
etno

Reprezent

299 Kč
269 Kč
Do tanca! -10%
11 písní na albu je 11 variací a úprav lidových tanců Moravy a autorských kousků Tomáše Kočka inspirovaných lidovými tanci nebo písněmi k muzice. Ačkoli se výsledný hudební tvar nevyhýbá dotekům s jinými žánry, stále je to hudba bytostně moravská.
etno

Do tanca!

249 Kč
224 Kč
Hodovnice -10%
Hodovnice je původní staroslovanský název beskydské hory Godula. První a poslední písnička (Hodovnice a Godula) mají proto stejná slova i melodii (i když jde spíše o zaříkávání), rozdíl je v aranžích. Mezi těmito dvěma písničkami zazní devět dalších, které jsou odkazem na staré předkřesťanské zvyky.
etno

Hodovnice

249 Kč
224 Kč