Nejprodávanější e-knihy - květen 2021 - osobnosti sportu

Wim Hof. Ledový muž -20%
(3x)
Jediná autorizovaná kniha Wima Hofa o převratné metodě, díky které se můžeme naučit využít svůj fyzický i duševní potenciál.
osobnosti sportu

Wim Hof. Ledový muž

258 Kč
206 Kč
Dotknout se hvězd -20%
Každým nádechem v řídkém ledovém vzduchu jsem byl blíž k naplnění snu. Též smrti, která čekala jen na drobné zaváhání. Vnímal jsem vlastní křehkost, naprosté vyčerpání a zároveň silnou radost z bytí. Rok 2019 mým horským výpravám doopravdy přál.
osobnosti sportu

Dotknout se hvězd

229 Kč
183 Kč
Můj divoký hokejový život -20%
Životní příběh hokejového bouřliváka Miroslava Fryčera (1959). Jeho velkým snem bylo hrát v Kanadě, ale na počátku 80. let měl jedinou možnost, jak si ho splnit.
osobnosti sportu

Můj divoký hokejový život

179 Kč
143 Kč
Nagano 1998 -20%

Lední hokej prožíval na olympiádě v Naganu 1998 svůj Turnaj století. Čeští hokejisté si na něm splnili sen a vstoupili do historie. A drtivá většina národa nikdy nezapomene na chvíle štěstí a hrdosti na rodnou zemi.

osobnosti sportu

Nagano 1998

179 Kč
143 Kč
Nejúžasnější příběhy z olympijských her -20%
Letní olympijské hry jsou opravdovým sportovním vrcholem, kterého se účastní sportovci a sportovkyně ze všech zemí naší planety.Kniha Nejúžasnější příběhy z olympijských her mapuje novodobou historii této akce, tedy od roku 1896.
osobnosti sportu

Nejúžasnější příběhy z olympijských her

249 Kč
199 Kč
Sám sobě psem -20%
V knize najdete sbírku netradičních a často mrazivých zážitků. Možná, že i vám bude při čtení zima, budou vás bolet nohy a začnete mít halucinace. Ale rozhodně se i zasmějete.
osobnosti sportu

Sám sobě psem

225 Kč
180 Kč
Petr Rada: nezkrotný bouřlivák
Populární trenér a pábitel v jedné osobě vypráví neuvěřitelné příhody, které bezesporu zaujmou každého fotbalového fanouška. Svérázný bouřlivák a trenér, jenž se s ničím nepárá.
osobnosti sportu

Petr Rada: nezkrotný bouřlivák

199 Kč
Dotknout se nebes -20%
Dosavadní extrémy, jimiž se pyšní světoznámý dobrodruh, nejsou nic proti výzvě, před kterou stojí právě teď: výstup na čtyři osmitisícovky v Himalájích v řadě za sebou – bez kyslíku, horolezeckého náčiní, jen se třemi spolehlivými parťáky.
osobnosti sportu

Dotknout se nebes

219 Kč
175 Kč
Emil Běžec -20%
(1x)

Chcete vědět, jak žil člověk, který objevil to, pro co byl stvořen, a dělal to? Pokud ano, pak je pro vás odpovědí první ucelený životopis legendárního běžce Emila Zátopka. Vypráví o jeho dětství v početné rodině, o mládí v baťovském Zlíně, o době, kdy se u nás rodil běžecký sport…

osobnosti sportu

Emil Běžec

279 Kč
223 Kč
Mentalita mamby -20%
Basketbalová superstar o cestě za úspěchem Basketbalová superstar Kobe Bryant líčí ve své první – a skvěle hodnocené knize – cestu k úspěchu.
osobnosti sportu

Mentalita mamby

315 Kč
252 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 12 položek
1 2 > >>