Nejprodávanější e-knihy - květen 2021 - ostatní sporty

Lekce jógy -20%
André Van Lysebeth za svého života vydal šest knih; v tomto díle se zabývá některými praktickými problémy při cvičení jógy a věnuje se řadě dalších ásan se specifickými účinky.
ostatní sporty

Lekce jógy

198 Kč
158 Kč
Kettlebell Simple & Sinister -20%
Kettlebell: Simple & Sinister je jasný a efektivní minimalistický program založený na fundamentálních cvicích autorova Hardstyle systému. Naučte se, jak používat tělocvičnu do ruky přímo od zdroje – člověka, který odstartoval kettlebell revoluci.
ostatní sporty

Kettlebell Simple & Sinister

319 Kč
255 Kč
Rozcvičení ve sportu -20%
Kniha seznamuje čtenáře s aktuální problematikou rozcvičení ve sportu a ukazuje současný trend v rozcvičování v různých sportovních odvětvích.
ostatní sporty

Rozcvičení ve sportu

212 Kč
170 Kč
Nejúžasnější příběhy z olympijských her -20%
Letní olympijské hry jsou opravdovým sportovním vrcholem, kterého se účastní sportovci a sportovkyně ze všech zemí naší planety.Kniha Nejúžasnější příběhy z olympijských her mapuje novodobou historii této akce, tedy od roku 1896.
ostatní sporty

Nejúžasnější příběhy z olympijských her

249 Kč
199 Kč
Fotbal – herní trénink a pohybová příprava -20%
Kniha Fotbal – herní trénink a pohybová příprava nabízí kromě krátkého teoretického základu velmi rozsáhlý zásobník různých typů cvičení a her, které se dají využít pro přípravu fotbalistů v tréninkovém procesu ve fotbalových klubech, ale také ve školní tělesné výchově.
ostatní sporty

Fotbal – herní trénink a pohybová příprava

195 Kč
156 Kč
Petr Rada: nezkrotný bouřlivák
Populární trenér a pábitel v jedné osobě vypráví neuvěřitelné příhody, které bezesporu zaujmou každého fotbalového fanouška. Svérázný bouřlivák a trenér, jenž se s ničím nepárá.
ostatní sporty

Petr Rada: nezkrotný bouřlivák

199 Kč
Běžecká bible Miloše Škorpila -20%
V knize čtenář nalezne stovky osvědčených rad, tipů a nápadů, jak zapojit běh do života každého z nás.
ostatní sporty

Běžecká bible Miloše Škorpila

349 Kč
279 Kč
Dotknout se nebes -20%
Dosavadní extrémy, jimiž se pyšní světoznámý dobrodruh, nejsou nic proti výzvě, před kterou stojí právě teď: výstup na čtyři osmitisícovky v Himalájích v řadě za sebou – bez kyslíku, horolezeckého náčiní, jen se třemi spolehlivými parťáky.
ostatní sporty

Dotknout se nebes

219 Kč
175 Kč
Emil Běžec -20%
(1x)

Chcete vědět, jak žil člověk, který objevil to, pro co byl stvořen, a dělal to? Pokud ano, pak je pro vás odpovědí první ucelený životopis legendárního běžce Emila Zátopka. Vypráví o jeho dětství v početné rodině, o mládí v baťovském Zlíně, o době, kdy se u nás rodil běžecký sport…

ostatní sporty

Emil Běžec

279 Kč
223 Kč
Mentalita mamby -20%
Basketbalová superstar o cestě za úspěchem Basketbalová superstar Kobe Bryant líčí ve své první – a skvěle hodnocené knize – cestu k úspěchu.
ostatní sporty

Mentalita mamby

315 Kč
252 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 45 položek
<< < 1 2 3 4 5 > >>