Nejprodávanější e-knihy - květen 2021 - detektivky

Poslední kojot

Harry Bosch má smolné období. A teď mu ještě navíc jde o život. Harry Bosch má zatraceně smolné období: zemětřesení mu poničilo dům, rozpadl se mu vztah a teď ještě ke všemu musel odevzdat policejní odznak. Nudu zahání zkoumáním nevyřešené vraždy prostitutky, která čirou náhodou byla jeho matka.

detektivky

Poslední kojot

229 Kč
Drak spí -45%
(6x)
Dvojnásobná držitelka Ceny Jiřího Marka za nejlepší detektivní knihu vrací na scénu postavu kriminalisty Josefa Bergmana. Michaela Klevisová čtenáře v sedmém románu s oblíbeným hrdinou zavede do jižních Čech na místa, která jsou jen zdánlivě poklidná.
detektivky

Drak spí

249 Kč
137 Kč
Ostrov šedých mnichů
(3x)

Vraždy v písečných dunách Na odlehlém holandském ostrově Schiermonnikoog s liduprázdnými písečnými plážemi bičovanými severním větrem zemřela v dunách za podivných okolností mladá žena a i po jedenácti letech zůstává její vrah neodhalen.

detektivky

Ostrov šedých mnichů

199 Kč
Nesmírný
(10x)
Šestý případ oddělení Q. V průběhu vyšetřování Rose, Asad, Carl i nováček Gordon odhalují staré tajemství, které hrozí položit čtyřlístek z oddělení Q na lopatky.
detektivky

Nesmírný

199 Kč
Vídeňské zločiny 2: Vražda na konci války /1918/

Kriminální román současného rakouského autora bestsellerů Andrease Pittlera 1918: Vražda na konci války je druhý ze série Vídeňské zločiny.

detektivky

Vídeňské zločiny 2: Vražda na konci války /1918/

189 Kč
Vražda v Schönbrunnu -40%
Vídeňské policii se v Schönbrunn naskytne příšerný obraz: v zámeckém parku leží uprostřed záhonu z růží mrtvé ženské tělo ve svatebních šatech.
detektivky

Vražda v Schönbrunnu

239 Kč
143 Kč
Mizející dívky
(5x)
Každý v malém, ospalém americkém městečku Denton hledá sedmnáctiletou Isabelle Colemanovou. Všechno, co zatím našli, je její mobilní telefon. A pak také další dívka, o které ani nevěděli, že ji mají hledat.
detektivky

Mizející dívky

339 Kč
Vídeňské zločiny 1: Případ podivné sebevraždy /1913/
(1x)
Kriminální román 1913: Případ podivné sebevraždy je první ze série Vídeňské zločiny. Každá kniha se odehrává v roce, významném pro rakouskou historii, a hlavní postavou je v nich svérázný vyšetřovatel, bonviván a poněkud neúspěšný milovník žen David
detektivky

Vídeňské zločiny 1: Případ podivné sebevraždy /1913/

179 Kč
Sněžný měsíc -45%
(4x)
Nová detektivka Michaely Klevisové zavádí čtenáře do idylické krajiny Beskyd, kde na horách ještě žijí lidé podobně prostě a v souladu s přírodou jako generace jejich předků.
detektivky

Sněžný měsíc

199 Kč
109 Kč
Bretaňský odkaz
(2x)
Osmý případ pro komisaře Dupina, milovníka tučňáků a kofeinu, rodilého Pařížana za trest přeloženého do Bretaně – na konec světa.KOMISAŘ DUPIN TENTOKRÁT VYŠETŘUJE PŘÍMO PŘED VLASTNÍM PRAHEMV „Modrém městě“ na břehu moře slaví Bretaňci začátek léta a vše by bylo báječně veselé nebýt…
detektivky

Bretaňský odkaz

209 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 465 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 47 > >>