Nejprodávanější e-knihy - červen 2021 - erotika

Smlouva na lásku -20%
Nathana Dumonta zná v Nashvillu každý. Tak už to chodí, když s půlkou města obchodujete a s druhou spíte. Před čtyřmi lety navíc přišel o snoubenku, která beze stopy zmizela.
erotika

Smlouva na lásku

199 Kč
159 Kč
Jednou za život -20%
Jameson a Emily se seznámili v letadle, prožili spolu vášnivou noc a tím to mělo skončit… ale po roce je náhoda opět svede dohromady. Emily nastupuje do nové práce.
erotika

Jednou za život

382 Kč
306 Kč
Království hříchu -20%
Co je moje, bude moje navždycky, a to včetně Keiry Kilgoreové. Už nestačí, že je mojí dlužnicí. Už nestačí, že mi patří její tělo. Chci něco víc. Snaží se vzdorovat, ale nikdy se jí nevzdám. Nic nás nerozdělí. Ani ona. Ani moji nepřátelé. Nikdo.
erotika

Království hříchu

229 Kč
183 Kč
Sexy profesor -20%
Poprvé jsem Caina Westa uviděla v baru. Všimnul si, že koukám jeho směrem, a vyložil si to tak, že mám zájem. To byl samozřejmě nesmysl. Moc dobře jsem věděla, co je zač, a chystala jsem se mu to pěkně od plic povědět.
erotika

Sexy profesor

209 Kč
167 Kč
Bez závazků -20%
S Hunterem jsme to vzali od konce. Potkali jsme se na svatbě – on patřil k přátelům ženicha a já k přátelům nevěsty. Celou svatební hostinu jsme po sobě pokukovali. Jiskřilo to mezi námi. Pak jsem chytila kytici a on podvazek.
erotika

Bez závazků

209 Kč
167 Kč
Šéf -20%
(3x)

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi…

erotika

Šéf

209 Kč
167 Kč
Neměli bychom -20%
Bennett se dovídá, že po fúzi dvou reklamních agentur bude muset o své místo kreativního ředitele soupeřit s Annalise, zastávající v druhé z firem stejnou pozici. Je si však jistý, že díky svým mnohaletým zkušenostem s přehledem zvítězí a „té ženské“ nezbyde nic jiného, než odjet na pobočku…
erotika

Neměli bychom

249 Kč
199 Kč
30 dní touhy -20%
(1x)
Kniha Třicet dní touhy je erotický román o mladé vdově Alysse, které manžel těsně před smrtí věnoval třicet karet s různými erotickými úkoly. Rob si přeje, aby jeho milovaná po jeho smrti tyto úkoly postupně plnila.
erotika

30 dní touhy

297 Kč
238 Kč
Všechno, co chci -20%
(1x)
Protiklady se přitahují – ona do světa reklamy nezapadá vzhledem, ale svou práci miluje.
erotika

Všechno, co chci

339 Kč
271 Kč
Skandální vášeň -20%
Silence Hollingbrooková nahradila v sirotčinci v St. Giles svou sestru Temperance, která se provdala za lorda Cairea. Přitom se trápí smrtí svého manžela – lodního kapitána, jehož loď se během plavby potopila.
erotika

Skandální vášeň

269 Kč
215 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 54 položek
1 2 3 .. 6 > >>