Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - hobby

Příručka pro nezkušené spisovatele -20%

Všechno, co potřebuješ vědět o psaní (a nemáš se na to koho zeptat)! Máš touhu psát příběhy, blogy, články, divadelní hry nebo dokonce básně? Tak si pořiď tuhle skvělou příručku!

hobby

Příručka pro nezkušené spisovatele

159 Kč
127 Kč
Masožravé rostliny -20%
Publikace je určena především začátečníkům, kteří si zakoupili masožravou rostlinu a nevědí, co s ní. Ocení ji i ti, kdo doma pěstují běžné pokojové rostliny a mají chuť zkusit něco nového, ale užitečná bude i profesionálním pěstitelům.
hobby

Masožravé rostliny

144 Kč
115 Kč
Já řídím -20%
(1x)
Řídit auto je univerzální symbol. Řídit, či neřídit - to se nějakým způsobem týká každého z nás. Je to způsob, jakým se dostáváme za svým cílem. Je to způsob našeho pohybu životem.
hobby

Já řídím

100 Kč
80 Kč
Instalajf -20%

Jak využívat Instagram na maximum? Rady přímo od českých top influencerů. Instagramové celebrity jako Tamara Klusová, Naty Hrychová, Milan Peroutka, Tereza Salte a další odkrývají realitu.

hobby

Instalajf

179 Kč
143 Kč
Rekonstrukce roubených staveb -20%
Druhé, upravené a rozšířené vydání knihy Rekonstrukce roubených staveb je praktickým návodem, který čtenáře provede úskalími oprav a ukáže mu možnosti bezpečné cesty k cíli.
hobby

Rekonstrukce roubených staveb

424 Kč
339 Kč
Krásná tvář -20%
Lucie van Koten, bioblogerka a známá propagátorka přírodní kosmetiky, a Michaela Dombrovská, lektorka jógy a autorka knih inspirovaných jógovým přístupem k životu, spojily své znalosti v ojedinělé publikaci, která vás provede přírodní péčí o pleť a obličej.
hobby

Krásná tvář

189 Kč
151 Kč
Hansonova metoda půlmaratonu -20%

Většina hobíků prý běhá podle toho, jak by chtěli, a ne podle toho, jak by měli. Jinými slovy: když se budeme řídit sami sebou, jsme na nejlepší cestě se příštím půlmaratonem protrpět a další pro jistotu nezkoušet.

hobby

Hansonova metoda půlmaratonu

199 Kč
159 Kč
Pracujeme se dřevem -20%
Kniha je členěna do kapitol podle postupů práce: začíná nákupem, sušením a skladováním dřeva, následují technologické postupy (broušení, štípání, tesání, řezání, soustružení, spojování a ochrana povrchu) a popis vybavení díly a vhodných nástrojů.
hobby

Pracujeme se dřevem

127 Kč
102 Kč
Tohle je háčkování -20%
Nechte se provést světem háčkování od zkušené lektorky! Kniha je členěna do kapitol dle náročnosti, a tak se ke všemu dopracujete pěkně krok za krokem. V každé části se naučíte jeden nový postup a procvičíte si ho na výrobku, který je pro něj jako stvořený.
hobby

Tohle je háčkování

179 Kč
143 Kč
Plstění ovčí vlny -20%
Zkušená autorka publikací o výtvarných technikách a zejména zpracování ovčí vlny se v úvodu svojí další knížky krátce podívá do historie zpracovávání ovčí vlny, jednu kapitolu věnuje přípravě a způsobu praní ovčí vlny.
hobby

Plstění ovčí vlny

152 Kč
122 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 15 položek
1 2 > >>