Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - atlasy a mapy

S chutí po Česku -20%

Vlakem za regionálními specialitami a zážitky Přestože je Michaela Bugrisová velká světoběžnice a pravidelně se vydává do všech koutů světa na gurmánské výpravy, tak na své rodné Česko nedá dopustit.

atlasy a mapy

S chutí po Česku

229 Kč
183 Kč
Praha neznámá II -20%
V druhém díle Prahy neznámé nás autor zavede do dalších méně známých pražských čtvrtí.
atlasy a mapy

Praha neznámá II

339 Kč
271 Kč
Prahou po stopách cizinců -20%
Předkládaná e-kniha navazuje na úspěšný cyklus turistických pochodů „Prahou po stopách cizinců” a nabízí patnáct nenáročných procházek historickým centrem Prahy, při nichž účastnici objeví zajímavosti spojující naše hlavní město s cizinci...
atlasy a mapy

Prahou po stopách cizinců

149 Kč
119 Kč
Atlas hub -20%

Poznáváme naše houby Populárně-naučný průvodce vybranými druhy jedlých, nejedlých a jedovatých hub, které můžete v naší přírodě najít nejen v lesích, ale i na loukách či v parcích, a to po celý rok.

atlasy a mapy

Atlas hub

149 Kč
119 Kč
Ilustrovaný atlas nejpodivnějších pravěkých tvorů -20%
Zapomeňte na dinosaury! Na Zemi v minulosti byli ještě pozoruhodnější tvorové. Třeba želvy s extra dlouhými krky a opancéřované ryby velké jako autobus!
atlasy a mapy

Ilustrovaný atlas nejpodivnějších pravěkých tvorů

169 Kč
135 Kč
Jací jsou? - Američané -20%
Nový zábavný průvodce popisuje povahu a životní styl Američanů. Dočtete se podrobnosti z jejich každodenního života, čím žijí, čemu věří, jak funguje americká rodina a společnost vůbec.
atlasy a mapy

Jací jsou? - Američané

119 Kč
95 Kč
Jací jsou? - Japonci -20%
Zábavný průvodce japonskou povahou. Poznejte povahu Japonců opravdu do hloubky. Seznamte se s jejich mentalitou neotřelou formou, vážně i humorně, s nadsázkou i pochopením.
atlasy a mapy

Jací jsou? - Japonci

119 Kč
95 Kč
Jací jsou? - Švýcaři -20%
Nový zábavný průvodce popisuje povahu a životní styl Švýcarů. Dočtete se detaily z jejich každodenního života, jak pracují, čemu věří a jak se baví.
atlasy a mapy

Jací jsou? - Švýcaři

119 Kč
95 Kč
Koruna Evropy -20%
(1x)
Jarda Zaoral podnikl unikátní expedici Koruna Evropy, při které zdolal nejvyšší hory každého státu Evropy. Celý projekt dokázal uskutečnit za 361 dní a vytvořil tím světový rekord v nejrychlejším výstupu.
atlasy a mapy

Koruna Evropy

269 Kč
215 Kč
Honest Guide -20%
(1x)
Všechno, co jste chtěli vědět o Praze, ale báli jste se zeptat! Netradiční průvodce Janka Rubeše a Honzy Mikulky s ilustracemi Elišky Podzimkové.
atlasy a mapy

Honest Guide

219 Kč
175 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 12 položek
1 2 > >>